"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 211 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 136 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 4742 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 02.03.2020 № 43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 211 қаулысына (2015 жылғы 12 тамызда "Әділет" Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3332 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (7 жасқа дейін) балаларды кезекке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы - Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне қосу үшін жолдауды;

О внесении изменений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2015 года № 211 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июня 2018 года № 4742. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 2 марта 2020 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 02.03.2020 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения" от 18 июня 2015 года № 211 (опубликовано 12 августа 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3332) следующие изменения:
1) регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Северо-Казахстанском региональном центре правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2018 жылғы
21 мамырдағы № 136 қауылысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 211 қауылысымен бекітілді
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (7 жасқа дейін) балаларды кезекке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (7 жасқа дейін) балаларды кезекке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті) "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 172 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10981 болып тіркелді) бекітілген "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (7 жасқа дейін) балаларды кезекке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес әзірленген.
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі жастағы (7 жасқа дейін) балаларды кезекке қою" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес аудандардың, Петропавл қаласының жергілікті атқарушы органдары, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2-қосымшасына сәйкес аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердің әкімдерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация);
3) "электрондық үкіметтің" веб-порталы: www.egov.kz (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: электронды (толық автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
Приложение 1 к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 136
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2015 года № 211
Регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации" (далее – регламент государственной услуги) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации", утвержденным приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2015 года № 172 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения" (далее – Стандарт) (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10981).
Государственная услуга "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов, города Петропавловска согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги, акимами районного значения, сельского округа согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
3) веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал);
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная) и (или) бумажная.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная

3. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
Бірінші кезекті орынды алуға мыналар құқылы:
1) заңды өкілдері мүгедек болып табылатын балалары;
2) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар және жетім балалар;
3) көп балалы отбасылардан шыққан балалар;
4) ерекше білім беруді қажет ететін балалар.
4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі кезекке қою туралы хабарлама беру (ерікті нысанда), орын болған жағдайда – мектепке дейінгі ұйымға жолдама беру (ерікті нысанда) немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 6-тармағында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға жүгінгенде мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі көрсетілетін қызметті берушінің кезектілікті басқарудың арнайы ақпараттық жүйесі арқылы электронды құжат нысанында көрсетілетін қызметті алушыға жолданады.
Портал арқылы жүгінгенде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі "жеке кабинетке" қызмет көрсетушінің уәкілетті тұлғаның электронды цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электронды құжат түріндегі хабарламасы жіберіледі.
Мемлекеттік корпорацияның жұмыс кестесі: Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесі бойынша дүйсенбі мен сенбіні қоса алғанда түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін.
Қабылдау "электронды" кезек тәртібінде көрсетілетін қызметті алушының таңдауы бойынша жүзеге асырылады, электронды кезекті портал арқылы брондауға болады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) ұсынуы болып табылады:
көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға:
1) Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) баланың туу туралы куәлігі (жеке басын сәйкестендіру үшін қажет);
3) көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат (ата-анасының бірінің немесе заңды өкілдерінің (жеке басын сәйкестендіру үшін қажет);
4) әскери қызметкердің немесе арнайы мемлекеттік орган қызметкерінің жұмыс орнынан берілген, мөр басылған және уәкілетті тұлғаның қолы қойылған анықтама (бар болғанда) (берілген күннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде жарамды).
5) ерекше білім беру қажеттілігі бар балалар үшін психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы (бар болғанда);

3. Государственная услуга оказывается физическим лицам бесплатно (далее – услугополучатель).
Право на получение первоочередного места имеют:
1) дети, законные представители которых являются инвалидами;
2) дети, оставшиеся без попечения родителей и дети-сироты;
3) дети из многодетных семей;
4) дети с особыми образовательными потребностями.
4. Результатом оказания государственной услуги являются уведомление о постановке в очередь (в произвольной форме), при наличии места - выдача направления в дошкольную организацию (в произвольной форме) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, установленным пунктом 6 настоящего регламента государственной услуги.
При обращении к услугодателю или в Государственную корпорацию результат оказания государственной услуги оформляется посредством специализированной информационной системы управления очередью услугодателя и направляется услугополучателю в форме электронного документа.
При обращении через портал услугополучателю направляется результат оказания государственной услуги в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
График работы Государственной корпорации: с понедельника по субботу включительно в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов, без перерыва на обед, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, по выбору услугополучателя без ускоренного обслуживания, возможно бронирование электронной очереди посредством портала
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является предоставление услугополучателем документов (далее - пакет документов):
к услугодателю или в Государственную корпорацию:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к Стандарту;
2) свидетельство о рождении ребенка (для идентификации);
3) документ, удостоверяющий личность услугополучателя (одного из родителей или законных представителей (для идентификации);
4) справка, выданная с места работы военнослужащего или сотрудника специальных государственных органов, заверенная печатью и подписью уполномоченного лица (при наличии) (действительна в течение 10 календарных дней со дня выдачи);
5) заключение психолого-медико-педагогической консультации для детей с особыми образовательными потребностями (при наличии);

6) мектепке дейінгі ұйымға бірінші кезекте орын алу құқығын растайтын құжаттар (бар болғанда).
Көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорацияның қызметкері жеке басын куәландыратын құжаттар, баланың туу туралы куәлігі, баланың мекенжайы туралы анықтама, мектепке дейінгі ұйымға бірінші кезекте орын алу құқығын растайтын құжат туралы мәліметтерді тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электронды үкімет" шлюзі арқылы алады.
Көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорацияның қызметкері Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, мемлекеттік қызметті көрсету кезінде ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпиясы бар мәліметтерді пайдалануға келісім алады.
Көрсетілетін қызметті алушы ауылдық округ әкімдігіне жүгінгенде құжаттардың түпнұсқаларын (сәйкестендіру үшін) және көшірмелерін ұсынады.
Порталға:
1) Стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанындағы өтініш;
2) әскери қызметкердің немесе арнайы мемлекеттік орган қызметкерінің жұмыс орнынан берілген, мөр басылған және уәкілетті тұлғаның қолы қойылған анықтаманың (бар болғанда) (берілген күннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде жарамды) скан-көшірмесі;
3) ерекше білім беру қажеттілігі бар балалар үшін психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация қорытындысының (бар болғанда) скан-көшірмесі.
Порталда электронды сұрауды қабылдау көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" жүзеге асырылады.
6. Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-тармағына сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды қабылдаудан бас тартады және Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) ондағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігі анықталған кезде, құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылды) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған не Мемлекеттік корпорациядан түскен құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, өтінішті тіркейді. Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді - 5 (бес) минут;

6) документы, подтверждающие право (при наличии) на получение первоочередного места в дошкольную организацию.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, свидетельстве о рождении ребенка, об адресной справке ребенка, сведения, подтверждающие право на получение первоочередного места в дошкольную организацию, услугодатель или работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Услугодатель или работник Государственной корпорации получает согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При обращении в акимат сельского округа услугополучатель предоставляет оригиналы (для идентификации) и копии документов.
На портал:
1) заявление в форме электронного документа, подписанное ЭЦП услугополучателя, по форме согласно приложению 1 к Стандарту;
2) скан-копия справки, выданная с места работы военнослужащего или сотрудника специальных государственных органов, заверенная печатью и подписью уполномоченного лица (при наличии) (действительна в течение 10 календарных дней со дня выдачи);
3) скан-копия заключения психолого-медико-педагогической консультации для детей с особыми образовательными потребностями (при наличии).
На портале прием электронного запроса осуществляется в "личном кабинете" услугополучателя.
6. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно пункту 5 настоящего регламента государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме согласно приложению к 2 Стандарту.
Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по установлению недостоверности документов и (или) данных (сведений), содержащихся в них, неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, представленных услугополучателем для получения государственной услуги.
7. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных от услугополучателя либо поступивших от Государственной корпорации, производит регистрацию заявления. Передает руководителю услугодателя - 5 (пять) минут;

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, тиісті бұрыштама қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттар топтамасын береді - 5 (бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті беруішінің басшысына қол қоюға береді - 5 (бес) минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдайды және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасына қол қойып, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді - 5 (бес) минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді не Мемлекеттік корпорацияға жолдайды - 5 (бес) минут.
8. Рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
5) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызмектері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
10. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған не Мемлекеттік корпорациядан түскен құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, өтінішті тіркейді. Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді - 5 (бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, тиісті бұрыштама қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына құжаттар топтамасын береді - 5 (бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілетін қызметті беруішінің басшысына қол қоюға береді - 5 (бес) минут;

2) руководитель услугодателя определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя - 5 (пять) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает на подпись руководителю услугодателя - 5 (пять) минут;
4) руководитель услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает сотруднику канцелярии услугодателя - 5 (пять) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю либо направляет в Государственную корпорацию - 5 (пять) минут.
8. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководителя услугодателя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководителем услугодателя проекта результата оказания государственной услуги;
5) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных от услугополучателя либо поступивших от Государственной корпорации, производит регистрацию заявления. Передает руководителю услугодателя - 5 (пять) минут;
2) руководитель услугодателя определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя - 5 (пять) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает на подпись руководителю услугодателя - 5 (пять) минут;

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдайды және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасына қол қойып, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкеріне береді - 5 (бес) минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді не Мемлекеттік корпорацияға жолдайды - 5 (бес) минут.
Рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті берушінің сұратуын өңдеу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініштің дұрыс толтырылуын және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-тармағына сәйкес құжаттар топтамасының толықтығын тексереді - 5 (бес) минут;
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-тармағына сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
Көрсетілетін қызсетті беруші мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) ондағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігі анықталған кезде, құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
3) Мемлекетті корпорация қызметкері Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпиясы бар мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушыдан жазбаша келісім алады, көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіреді, көрсетілетін қызметті алушы туралы тиісті ақпарат пен берілген құжаттар тізімін ақпараттық жүйеге енгізеді, 5 (бес) минут;
4) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттар топтамасын дайындайды және оны көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды - 5 (бес) минут;
5) көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (әрекеттерінің) өзара әрекеттер реттілігінің толық сипаттамасына сәйкес рәсімдеуді жүзеге асырады және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды - 15 (он бес) минут;

4) руководитель услугодателя подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает сотруднику канцелярии услугодателя - 5 (пять) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю либо направляет в Государственную корпорацию - 5 (пять) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугодателя:
1) услугополучатель для получения государственной услуги обращается в Государственную корпорацию;
2) работник Государственной корпорации проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов на соответствие пункту 5 настоящего регламента государственной услуги - 5 (пять) минут.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно пункту 5 настоящего регламента государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме согласно приложению 2 к Стандарту;
Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по установлению недостоверности документов и (или) данных (сведений), содержащихся в них, неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, представленных услугополучателем для получения государственной услуги.
3) работник Государственной корпорации получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан, идентифицируют личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданых документов в информационной системе - 5 (пять) минут;
4) работник Государственной корпорации подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю - 5 (пять) минут;
5) услугодатель осуществляет процедуры (действия) в соответствии с описанием порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и направляет в государственную корпорацию - 15 (пятнадцать) минут;

6) Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді - 5 (бес) минут.
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің Мемлекеттік корпорация арқылы функционалдық өзара әрекетін сипаттау осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
12. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті берушінің жүгіну тәртібінің және рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірі, ЭЦҚ арқылы порталда тіркелуді (авторландыруды) жүзеге асырады;
2) көрсетілетін қызметті алушының электрондық мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдауы, электрондық сұрату жолдарын толтыруы және құжаттар топтамасын тіркеу;
3) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы арқылы электрондық мемлекеттік қызметті көрсету үшін электрондық сұратуды куәландыру;
4) көрсетілетін қызметті берушінің электрондық сұратуды өңдеу (тексеру, тіркеу);
5) көрсетілетін қызметті алушының жеке кабинетінде мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу тарихынан көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұратудың мәртебесі және мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі туралы хабарламаны алу;
6) көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерімен (қызметкерлерімен) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттауға сәйкес рәсімдерді (іс-қимылдарды) жүзеге асырады және ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолдау минут;
7) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушының жеке кабинетіндегі мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу тарихынан алуы.
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің портал арқылы функционалдық өзара іс-қимылын сипаттау осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электронды нысанда және Мемлекеттік корпорациясы арқылы көрсетілетін қызметтердің ерекшеліктерін ескере отырып қойылатын өзге де талаптар
13. Организм функцияларының тіршілік әрекетін шектейтін денсауылығы тұрақты бұзылған көрсетілетін қызметті алушылар қажет болған жағдайда Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 нөмірлеріне жүгінгенде, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжат қабылдауды олардың тұрғылықты жерінде жүргізеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:

6) работник Государственной корпорации выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю - 5 (пять) минут.
Описание функционального взаимодействия информационных систем через Государственную корпорацию, задействованных в оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту государственной услуги.
12. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугополучателя и услугодателя при оказании государственной услуги через портал.
1) услугополучатель осуществляет регистрацию (авторизацию) на портале посредством индивидуального идентификационного номера, ЭЦП;
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление пакета документов;
3) удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя;
4) обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугодателем;
5) получение услугополучателем уведомления о статусе электронного запроса и сроке оказания государственной услуги в истории получения государственных услуг личного кабинета услугополучателя;
6) услугодатель осуществляет процедуры (действия) в соответствии с описанием порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и направления "личный кабинет" услугополучателя результата оказания государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП;
7) получение услугополучателем результата государственной услуги в истории получения государственных услуг личного кабинета услугополучателя.
Описание функционального взаимодействия информационных систем через портал, задействованных в оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту государственной услуги.
5. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию
13. Услугополучателям, с нарушением здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающее его жизнедеятельность, в случае необходимости прием документов для оказания государственной услуги производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр 1414, 8 800 080 7777.
Адреса мест оказания государственной услуги размещены:

Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пресновка ауылы, 3 переулок,4
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
12
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Налобино ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Налобино ауылы, Специалисттер көшесі, 17
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
13
"Солтүстік Қазақстан облысы, коммуналдық Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Новоникольск ауылы, Строительная көшесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
14
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Петерфельд ауылы, Коментерн көшесі, 128
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
15
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пребрежное ауылы, Саясат көшесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
16
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Рассвет ауылы, Восьмая көшесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
17
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Рощин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пеньков ауылы, Центральная көшесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
18
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Светлопольск ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Знаменское ауылы, Ленина көшесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
19
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Соколовка ауылы, Абай көшесі, 15
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
20
"Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы Якорь ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Якорь ауылы, Мир көшесі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
Мамлют ауданы
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 12
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Пресновка, 3 переулок 4
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Налобино, улица Специалистов 17
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Новоникольское, улица Строительная
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Петерфельд, улица Коментерна 128
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежного сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Прибрежное, улица Саясат
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Рассвет, улица Восьмая
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Пеньково, улица Центральная
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Светлопольского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Знаменское, улица Ленина
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Соколовского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Соколовка, улица Абая 15
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Якорского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Якорь, улица Мира
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
Мамлютский район
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мамлютского района"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица С. Муканова, 12
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа"

Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Андреевка ауылы, Қазақстан 50 жылдығының көшесі, 1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Белое ауылы, Гүлдер көшесі,1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Воскресеновка ауылы, Строительная көшесі,1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровное ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Дубровное ауылы, Интернационал көшесі,47
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Андреевка, улица 50 лет Казахстана, 1
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Беловского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Белое, улица Гүлдер 1
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Воскресеновка, улица Строительная 1
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Дубровинского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Дубровное, улица Интернациональная 47
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа"

Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Қызыләскер ауылы, Мир көшесі, 36/2
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
7
"Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы Краснознамен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекеме
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Краснознамен ауылы, Тұрғынов көшесі, 12/2
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
8
"Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Леденев ауылы, Мектеп көшесі,14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
9
"Солтүстік Қазақстан облысы, "Мамлют ауданы Ленин селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Ленино ауылы, Ленин көшесі ,10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
10
"Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Новомихайловка ауылы, Победа көшесі,33
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригород ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Покровка ауылы, Мир көшесі,12
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Афонькино ауылы, Орталық көшесі, 6
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Кызыласкер, улица Мира 36/2
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Краснознаменное, улица Тургунова, 12/2
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Леденевского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Леденево, улица Мектеп 14
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Ленино, улица Ленина 10
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Новомихайловка, улица Победы 33
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Пригордного сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Покровка, улица Мира 12
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Становского сельского округа"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Афонькино, улица Орталық, 6
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан в соответствии с установленным графиком работы услугодателя с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Мамлютка"

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 211 қауылысымен бекітілді
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті) "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласында жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 172 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10981 болып тіркелген) бекітілген "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген.
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес барлық үлгідегі және түрдегі мектепке дейінгі ұйымдар (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау және беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: мектепке дейінгі ұйым мен баланың ата-анасының бірі немесе заңды өкілі араcында жасалған шарт негізінде баланы мектепке дейінгі ұйымға қабылдау немесе осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-тармағында көрсетілген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) алуы болып табылады;
1) қабылдауға арналған жолдама (берілген күннен бастап 5 жұмыс күні ішінде жарамды);
2) ата-анасының бірінің немесе заңды өкілінің жеке басын куәландыратын құжат (сәйкестендіру үшін);
3) баланың тууын куәландыратын құжат (сәйкестендіру үшін);

от 18 июня 2015 года № 211
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее – регламент государственной услуги) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования", утвержденным приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2015 года №172 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых местными исполнительными органами в сфере дошкольного воспитания и обучения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10981).
Государственная услуга "Прием документов и зачисление детей в дошкольные организации образования" (далее – государственная услуга) оказывается дошкольными организациями всех типов и видов согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее – услугодатель).
Прием и выдача документов для оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: зачисление ребенка в дошкольную организацию на основании заключенного договора между дошкольной организацией и одним из родителей или законным представителем ребенка, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, установленным пунктом 5 настоящего регламента государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается физическим лицам бесплатно (далее – услугополучатель)
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов);
1) направление на зачисление (действительна в течение 5-ти рабочих дней со дня выдачи);
2) документ, удостоверяющий личность одного из родителей или законных представителей (для идентификации);
3) документ, свидетельствующий рождение ребенка (для идентификации);

4) Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2003 жылғы 24 маусымдағы № 469 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2423 болып тіркелген) бекітілген "Бала денсаулығы паспорты" 026/у-3 есеп нысанын толтыру және жүргізу жөніндегі нұсқаулықта қарастырылған нысан бойынша баланың денсаулық паспорты;
5) баланың денсаулығы туралы анықтама;
6) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы (ерекше білім беру қажеттілігі бар балалар үшін).
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың және (немесе) ондағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігі анықталған кезде, құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді - 5 (бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, тиісті бұрыштама қойып, құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді - 5 (бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына береді - 10 (он) минут;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім қабылдайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді- 5 (бес) минут;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді - 5 (бес) минут.
7. Рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшының мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі жобасына қол қоюы;
5) мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау

4) паспорт здоровья ребенка по форме предусмотренной Инструкцией по заполнению и ведению учетной формы 026/у-3 "Паспорт здоровья ребенка", утвержденной приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 24 июня 2003 года № 469 (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов под № 2423);
5) справка о состоянии здоровья ребенка;
6) заключение психолого-медико-педагогической консультации (для детей с особыми образовательными потребностями).
5. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги по установлению недостоверности документов и (или) данных (сведений), содержащихся в них, неполного пакета документов и (или) документов с истекшим сроком действия, представленных услугополучателем для получения государственной услуги.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их и передает руководителю услугодателя - 5 (пять) минут;
2) руководитель услугодателя определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя - 5 (пять) минут;
6) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги. Передает руководителю услугодателя - 10 (десять) минут;
7) руководитель услугодателя принимает решение, подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает в канцелярию услугодателя - 5 (пять) минут;
8) канцелярия услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю - 5 (пять) минут.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководителя услугодателя;
3) подготовка проекта результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководителем услугодателя проекта результата оказания государственной услуги;
5) выдача услугополучателю результата оказания государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, 15 жылдық Қазақстан ауылы, Школьная көшесі, 1.
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
37
"Литвиновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Ертегі" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Литвиновка ауылы, Советская көшесі, 24.
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
38
"Сарыадыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Қайнар" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сарыадыр ауылы.
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
39
"Старобелка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Балапан" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Старобелка ауылы, Школьная көшесі, 11.
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
40
"Чернобаевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Балауса" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернобаевка ауылы, Шевченко көшесі, 4.
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады. Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
41
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Боровской бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Бөбек" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернозубовка ауылы, Мир көшесі, 1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
42
"Еркін Әуелбеков атындағы Жаңасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Ертегі" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Жаңасу ауылы, Школьная көшесі, 7 а
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
43
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жеңіс бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіжаныдағы "Балдырған" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Мұқыр ауылы, Жамбыл көшесі, 1.
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
44
"Қарағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жаныдағы "Арай" шағын орталығы

Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село 15 лет Казахстана, улица Школьная, 1
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
37
Мини-центр "Балдырған" при коммунальном государственном учреждении "Женысская основная школа"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Мукур, улица Джамбула, 1
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
38
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Буденновская средняя школа"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Буденное, улица Цнтральная, 18
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
39
Мини-центр "Ертегі" при коммунальном государственном учреждении "Литвиновская основная школа"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Литвиновка, улица Советская, 24
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
40
Мини-центр "Қайнар" при коммунальном государственном учреждении"Сарыадырская основная школа"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Сарыадыр
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
41
Мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Старобельская основная школа"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Старобелка, улица Школьная, 11
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
42
Мини-центр "Балауса" при коммунальном государственном учреждении "Чернобаевская средняя школа"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Чернобаевка, улица Шевченко, 4
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
43
Мини-центр "Ертегі" при коммунальном государственном учреждении "Жанасуская начальная школа имени Еркина Ауельбекова"
Северо-Казахстанская область район имени Габита Мусрепова, село Жанасу, улица Школьная, 7 А
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
44
Мини-центр "Арай" при коммунальном государственном учреждении "Карагашская начальная школа"

Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы,50 Лет Октября көшесі,11
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
54
Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданны әкімдігінің "Балдәурен" бөбек- бақша коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Зеленый Гай ауылы, Вавровский көшесі 2
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
55
Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданны әкімдігінің "Қарлығаш" балабақша коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Орталық бұрылысы,20
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
56
Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданны әкімдігінің "Айгөлек" балабақша коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чкалов ауылы, Жамбыл көшесі, 42
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
Тимирязев ауданы
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тимирязев ауданының Ақжан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Салтанат"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Акжан ауылы, Мира көшесі 6
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тимирязев ауданының Ақсуат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Гулдер"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ақсуат ауылы, Гагарина көшесі,13
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Белоградов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Жұлдыз"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Белоградовка ауылы, Ученическая көшесі,2
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Дзержинский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Болашақ"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дзержин ауылы, Школьная көшесі, 16
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тимирязев ауданының Дмитриев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балапан"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дмитриевка ауылы, Абая көшесі,22
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Докучаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Бөбек"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Докучаево ауылы, Школьная көшесі,23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Жаркын орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Балдаурен"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Жаркен ауылы, Школьная көшесі,30
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің " білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Тимирязев ауданының Интернационал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Нәзік" шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Интерационал ауылы, Комсомольская көшесі,14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Комсомольский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Кайнар"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Комсомольское ауылы, Комсомольская көшесі,14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Ленинский негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ақбота"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ленинское ауылы, Лесная көшесі,36
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Мичуринский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Карлығаш"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Мичурино ауылы, С.Муканов көшесі,17
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Москворецкий орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Гаухар"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Москворецкое ауылы, Школьная көшесі,16
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Степной орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Карлығаш"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Степное ауылы, Элеватор көшесі,5а
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сәбит Мұканов атындағы Тимирязев жалпы білім беретін гимназия-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Тан-Шолпан"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Бөкетов көшесі, 24
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Хмельницкий орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Айналайн"шағын орталығы
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Б. Хмельницкое ауылы, Комсомольская көшесі, 12
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
16
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Целинный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы "Аққу"шағын орталығы

Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица 50 лет Октября, 11
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
53
Государственное коммунальное казҰнное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Зеленый гай, улица Вавровского
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
54
Государственное коммунальное казҰнное предприятие "Детский сад "Қарлығаш" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Центральная, 20
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
55
Государственное коммунальное казҰнное предприятие "Детский сад "Айгөлек" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Чкалово, улица Джамбула, 42
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
56
Государственное коммунальное казҰнное предприятие "Детский сад "Вишенка" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Вишневка, улица Центральная, 35
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Тимирязевский район
1
Мини-центр "Салтанат" при коммунальном государственном учреждении "Акжанская основная школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Акжан, улица Мира, 6
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
2
Мини-центр "Гульдер" при коммунальном государственном учреждении "Аксуатская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Аксуат, улица Гагарина,13
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
3
Мини-центр "Жулдыз" при коммунальноем государственном учреждении "Белоградовская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Белоградовка, улица Ученическая, 2
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
4
Мини-центр "Болашак" при коммунальном государственном учреждении "Дзержинская основная школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дзержинское, улица Школьная, 16
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
5
Мини-центр "Балапан" при коммунальном государственном учреждении "Дмитриевская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дмитриевка, улица Абая, 22
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
6
Мини-центр "Бобек" при коммунальном государственном учреждении "Докучаевская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Докучаево, улица Школьная, 23
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
7
Мини-центр "Балдаурен" при коммунальном государственном учреждении "Жаркенская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Жаркен, улица Школьная, 30
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
8
Мини-центр "Назык" при коммунальном государственном учреждении "Интернациональная средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дружба, улица Комсомольская, 14
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
9
Мини-центр "Айналайн" при коммунальном государственном учреждении "Хмельницкая средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Хмельницкое, улица Комсомольская,12
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
10
Мини-центр "Кайнар" при коммунальном государственном учреждении "Комсомольская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Комсомольское, улица Комсомольская, 14
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
11
Мини-центр "Акбота" при коммунальном государственном учреждении "Ленинская основная школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Ленинское, улица Лесная, 36
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
12
Мини-центр "Карлыгаш" при коммунальном государственном учреждении "Мичуринская средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Мичурино, улица Муканова, 17
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
13
Мини-центр "Гаухар" при коммунальном государственном учреждении "Москворецкая средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Москворецкое, улица Школьная, 16
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
14
Мини-центр "Карлыгаш" при коммунальном государственном учреждении "Степная средняя школа Тимирязевского района"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Степное, улица Элеваторная, 5а
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
15
Мини-центр "Тан-Шолпан" при коммунальном государственном учреждении "Тимирязевская общеобразовательная школа - гимназия имени Сабита Муканова"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Букетова, 24
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
16
Мини-центр "Акку" при коммунальном государственном учреждении "Целинная начальная школа Тимирязевского района"

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 1 Заречный көшесі 59 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
10
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Егемен Қазақстан көшесі 29 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
11
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы Мир көшесі 327 Г үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
12
"Петропавл қаласы әкімдігің білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "№23 орта мектеп"коммунадық мемлекеттіқ мекемесі жанындағы шағын орталық
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Мир көшесі 272 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
13
"Петропавл қаласы әкімдігің білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "№26 мектеп балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын орталық
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Московская көшесі 150 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
14
"Петропавл қаласы әкімдігің білім бөлімі"мемлекеттік мекемесінің "№32 орта мектеп"коммунадық мемлекеттіқ мекемесі жанындағы шағын орталық
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы Кошуков көшесі 17 үй
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
15
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Нұрсәт" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі 201-А
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес, көрсетілетін қызметті берушінің белгіленген жұмыс кестесі бойынша демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.00-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат, 09.00-ден, 18.00-ғе дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету қорытындыларын беру сағат 13.00-ден 14.30-ғе дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден 17.30 ға дейін іске асырылады.
16
"Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Нұр бала" бөбекжай-бақшасы " мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының

Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 1-я Заречная, 59
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
10
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа – комплекс национального возрождения № 17" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Егемен Казахстана, 29
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
11
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Казахская школа-гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 327Г
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
12
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 272
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
13
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Школа – детский сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Московская, 150
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
14
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Кошукова, 17
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұрсәт" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск улица Мира, 201А
С понедельника по пятницу, за исключением выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 - 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 - 14.00.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется с 09.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұр бала" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"