2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 қыркүйекте № 4900 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тiзбесі айқындалсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі қазақ және орыс тіліндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы - Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланған соң оны Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
Р. Әбдірахманова
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко

Об определении перечня социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 сентября 2018 года № 4900.
В соответствии с пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Р. Абдрахманова
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко

Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешіміне 1-қосымша
2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тiзбесі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мəслихатының 22.08.2019 № 36/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мəслихатының 11.03.2020 № 40/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Р/с №
Қатынастар
Аққайың ауданы
Ауылдық қатынас
1.

Приложение 1 к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5
Перечень социально значимых сообщений Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 22.08.2019 № 36/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции решения Северо-Казахстанского областного маслихата от 11.03.2020 № 40/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Сообщения
Аккайынский район
Сельское сообщение
1.

2018 жылғы 29 тамыздағы Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының № 24/5 шешіміне 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тiзбесі
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін анықтау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2191 болып тіркелді, 2013 жылғы 28 ақпанда "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды).
2. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 шілдедегі № 16/14 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2321 болып тіркелді, 2013 жылғы 18 шілдеде "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды).
3. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 19 наурыздағы № 33/4 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3227 болып тіркелді, 2015 жылғы 28 сәуірде "Солтүстік Қазақстан" және "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланды).
4. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 27 маусымдағы № 14/17 "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4269 болып тіркелді, 2017 жылғы 31 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды).

Приложение 2 к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2191, опубликовано 28 февраля 2013 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан").
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 2 июля 2013 года № 16/14 "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2321, опубликовано 18 июля 2013 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан").
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года № 33/4 "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3227, опубликовано 28 апреля 2015 года в газетах "Солтүстік Қазақстан" и "Северный Казахстан").
4. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 14/17 "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4269, опубликовано 31 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).