Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 26/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 4996 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 106, 108 және 111-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 болып тіркелген, 2018 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150 688 521 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 449 705,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 937 798,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 647,1 мың тенге;
трансферттер түсімі – 133 296 370,1 мың теңге;
2) шығындар – 147 664 831,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 306 559 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 223 028 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 916 469 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 703 442,9 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 3 703 442,9 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 986 312,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 986 312,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 207 099,1 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 810 201 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 589 414,3 мың теңге.";
8-тармақта:
13), 17) тармақшалар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 тамыздағы № 522 қаулысымен бекітілген "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы аясында кредиттер бойынша проценттік мөлшерлемелерді субсидиялауға.";
9-тармақта:
9) тармақша мына редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 27 ноября 2018 года № 26/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2018 года № 4996
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, статьями 106, 108 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4462, опубликовано 5 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 150 688 521 тысяча тенге:
налоговые поступления – 16 449 705,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 937 798,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 647,1 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 133 296 370,1 тысячи тенге;
2) затраты – 147 664 831,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 306 559 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 223 028 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 916 469 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 703 442,9 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 3 703 442,9 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 986 312,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 986 312,4 тысячи тенге:
поступление займов – 10 207 099,1 тысячи тенге;
погашение займов – 3 810 201 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 589 414,3 тысячи тенге.";
в пункте 8:
исключить подпункты: 13), 17);
дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) субсидирование процентных ставок по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020", утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 522 "Об утверждении Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020".";
в пункте 9:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:

"9) "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы аясында индустриалдық инфрақұрылымды дамытуға.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2018 жылға Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 129 070,1 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қағаз және электрондық түрдегі қазақ және орыс тіліндегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы – Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы шешімді ресми жарияланған соң оны Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
С. Ахметбеков
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың 2018 жылғы
27 қарашадағы № 26/1 шешіміне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың 2017 жылғы
12 желтоқсандағы № 17/1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Солтүстiк Қазақстан облыстық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

"9) на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020".";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2018 год в сумме 129 070,1 тысячи тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат Северо-Казахстанского областного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Северо-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С. Ахметбеков
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение 1 к решению
Северо-Казахстанского областного
маслихата от 27 ноября 2018 года № 26/1
Приложение 1 к решению
Северо-Казахстанского областного
маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/1
Северо-Казахстанский областной бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма,
Класс
Подкласс
тысяч тенге
1
2
3
4
5

5 258 047
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 258 047
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 793 721
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
6 195
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
265 167
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
59 357
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
32 725
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
100 882
04
Бiлiм беру
13 695 980,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
168 831
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
121 051
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
47 780
261
Облыстың білім басқармасы
10 454 687,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 487
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 474 585,7
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 853
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
73 348
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
778 885,5
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
52 257
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 436
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 270
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 107 392
029
Әдістемелік жұмыс
35 528
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
341 110
055
Балаларға қосымша білім беру
184 250
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
131 190
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
15 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
132 580
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 258 047
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 258 047
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 793 721
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
6 195
006
Капитальные расходы государственного органа
265 167
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
59 357
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
32 725
015
Организация содержания служебных животных
100 882
04
Образование
13 695 980,7
253
Управление здравоохранения области
168 831
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
121 051
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
47 780
261
Управление образования области
10 454 687,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
125 487
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 474 585,7
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 853
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
73 348
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
778 885,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
52 257
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 436
013
Капитальные расходы государственного органа
13 270
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 107 392
029
Методическая работа
35 528
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
341 110
055
Дополнительное образование для детей
184 250
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
131 190
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
15 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132 580
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

1 739 073
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 322
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 003 720,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 265 349,6
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
917 054,4
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
348 295,2
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 807 112,7
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
25 549,1
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 777 000
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 563,6
05
Денсаулық сақтау
3 598 168
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 180 967
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 799
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
177 349
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
58 964
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
88 866
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
1 049
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
45 888
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
60 600
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
694 590
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
62 941
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 756 903
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
125 018
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
417 201
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
417 201
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 944 446,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 072 834,7
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 739 073
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
186 322
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 003 720,2
285
Управление физической культуры и спорта области
1 265 349,6
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
917 054,4
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
348 295,2
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 807 112,7
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
25 549,1
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 777 000
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
4 563,6
05
Здравоохранение
3 598 168
253
Управление здравоохранения области
3 180 967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
108 799
006
Услуги по охране материнства и детства
177 349
007
Пропаганда здорового образа жизни
58 964
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
88 866
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
1 049
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
45 888
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
60 600
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
694 590
029
Областные базы спецмедснабжения
62 941
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 756 903
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
125 018
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
417 201
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
417 201
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 944 446,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 072 834,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

121 006,6
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
504 828
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
247 760
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
57 884
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 431 419,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
45 755
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
229 812
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
35 457
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 100
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
879 432,2
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 837,4
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
206 190,9
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
707,1
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 890
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 150
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

121 006,6
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
504 828
003
Социальная поддержка инвалидов
247 760
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
57 884
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 431 419,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
45 755
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
229 812
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35 457
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 100
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
879 432,2
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 837,4
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
206 190,9
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
707,1
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
159 890
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 150
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

110 450
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
29 155
261
Облыстың білім басқармасы
762 704,6
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
715 346,4
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 358,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
32 855
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
32 855
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
21 637,5
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
21 637,5
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
54 415
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
49 946
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 469
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 054 670,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
44 074,3
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
44 074,3
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
114 329,7
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
114 329,7
261
Облыстың білім басқармасы
151 657,3
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
151 657,3
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
89 880,5
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
89 880,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 800 350
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 741
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 097,2
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 316,2
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 373 319,9
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

110 450
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29 155
261
Управление образования области
762 704,6
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
715 346,4
037
Социальная реабилитация
47 358,2
263
Управление внутренней политики области
32 855
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
32 855
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
21 637,5
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
21 637,5
298
Управление государственной инспекции труда области
54 415
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
49 946
003
Капитальные расходы государственного органа
4 469
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 054 670,2
253
Управление здравоохранения области
44 074,3
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
44 074,3
256
Управление координации занятости и социальных программ области
114 329,7
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
114 329,7
261
Управление образования области
151 657,3
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
151 657,3
273
Управление культуры, архивов и документации области
89 880,5
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
89 880,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 800 350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
62 741
005
Капитальные расходы государственного органа
17 097,2
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 316,2
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 373 319,9
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

63 032
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы
2 379 014
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
53 148
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
257 876
024
Cпорт объектілерін дамыту
4 853,6
027
Мәдениет объектілерін дамыту
253 022,4
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
11 939
010
Туристік қызметті реттеу
11 939
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
170 684,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
170 684,1
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
170 684,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
36 233 853,7
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
47 535
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 535
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
936 219
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 733
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
758 752
006
Жануарлар дүниесін қорғау
25 663
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
76 071
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
34 955 752,5
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
176 867,3
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 303 262,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 681
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
396 312,9
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6 345 877,6
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
127 098,6
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

63 032
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях
2 379 014
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
53 148
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
257 876
024
Развитие объектов спорта
4 853,6
027
Развитие объектов культуры
253 022,4
289
Управление предпринимательства и туризма области
11 939
010
Регулирование туристской деятельности
11 939
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
170 684,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
170 684,1
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
170 684,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
36 233 853,7
251
Управление земельных отношений области
47 535
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
47 535
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
936 219
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
75 733
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
758 752
006
Охрана животного мира
25 663
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 071
255
Управление сельского хозяйства области
34 955 752,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
176 867,3
002
Поддержка семеноводства
1 303 262,3
003
Капитальные расходы государственного органа
19 681
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
396 312,9
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6 345 877,6
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
127 098,6
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

4 116,9
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
5 336 335
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 402 211
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
8 429 388,5
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
114 816
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 214 356
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 059 102
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
860 955,4
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 003
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
90 917
719
Облыстың ветеринария басқармасы
242 984,2
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 981,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 651,9
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
839
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
30 068,7
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
19 036,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 406,6
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
51 363
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 083
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 280
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
405 731,6
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

4 116,9
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
5 336 335
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 402 211
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 429 388,5
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
114 816
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
4 214 356
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 059 102
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
860 955,4
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 003
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
90 917
719
Управление ветеринарии области
242 984,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
74 981,5
003
Капитальные расходы государственного органа
2 651,9
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
839
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30 068,7
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
19 036,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
115 406,6
729
Управление земельной инспекции области
51 363
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
48 083
003
Капитальные расходы государственного органа
3 280
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
405 731,6
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

3 092
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
5 811
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
554 385
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
554 385
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
2 051 435
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 802 024
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 411
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
210 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
18 000
14
Борышқа қызмет көрсету
23 440,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 440,8
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
21 509,5
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 931,3
15
Трансферттер
40 216 958,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
40 216 958,3
007
Субвенциялар
37 151 065
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
131 129,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2 500
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 734 537
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
179 183,2
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
18 543,5
3) Таза бюджеттік кредиттеу
6 306 559
Бюджеттік кредиттер
10 223 028
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 831 260
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 831 260
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
6 831 260
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 085 739
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

3 092
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
5 811
285
Управление физической культуры и спорта области
554 385
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
554 385
289
Управление предпринимательства и туризма области
2 051 435
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 802 024
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 411
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
210 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
18 000
14
Обслуживание долга
23 440,8
257
Управление финансов области
23 440,8
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
21 509,5
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 931,3
15
Трансферты
40 216 958,3
257
Управление финансов области
40 216 958,3
007
Субвенции
37 151 065
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
131 129,6
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2 500
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
2 734 537
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
179 183,2
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
18 543,5
3) Чистое бюджетное кредитование
6 306 559
Бюджетные кредиты
10 223 028
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 831 260
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 831 260
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
6 831 260
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 085 739
255
Управление сельского хозяйства области