Жер салығының мөлшерлемелері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 20-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 маусымда № 4757 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің (бұдан әрі - Кодекс) 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мəслихатының 31.03.2020 № 37-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.03.2022 № 9-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдермен.
1. Жер салығының мөлшерлемелері Кодекстің 505, және 506-баптарымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен елу пайызына арттырылсын.
Осы тармақтың ережелері Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 08.04.2021 № 2-14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 11.03.2022 № 9-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін көрсетілген шешімнің 1 тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
ХХ сессиясының төрағасы
Р. Исин
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
хатшысы
С. Мұқанов

О ставках земельного налога
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июня 2018 года № 4757.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11.03.2022 № 9-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее - Кодекс), маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2020 № 37-2 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.03.2022 № 9-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога на пятьдесят процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 505 и 506 Кодекса.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аккайынского района СевероКазахстанской области от 08.04.2021 № 2-14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11.03.2022 № 9-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 1 указанного решения, который вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХ сессии маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Р. Исин
Секретарь
маслихата Аккайынского
района Северо-Казахстанской области
С. Муканов