Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 22-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 тамызда № 4880 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 наурыздағы № 36-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мəслихатының 05.03.2020 № 36-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2018 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 августа 2018 года № 4880. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 марта 2020 года № 36-2
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 05.03.2020 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 546-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққайың ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері, осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Аккайынского района, согласно приложению к настоящему решению.