"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Астрахан селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астраханка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астраханка ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 4856 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабының 4)-тармақшысына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26- бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астраханка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Астрахан селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астраханка ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 12 қыркүйектегі № 15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 12 қазандағы № 1899 тіркелген, 2012 жылғы 18 қазанда аудандық "Колос" және "Ақайың" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырыбында, мәтінінде және шешімнің қосымшасында "селосы", "селолық", "селосының" сөздері "ауылы", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі тақырыбы, мәтәні және шешімнің қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімінің м.а Т.Кокорская
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесініңбасшысы
___________________ О. Плищенко
2018 жылғы "11" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің сәулет,
құрылыс, тұрғын үй-
коммуналдықшаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
коммуналдықмемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________________Б. Омаров
2018 жылғы "11" шілде

О внесении изменений в решение акима Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2012 года № 15 "О присвоении наименований улицам в селе Астраханка Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2018 года № 4856
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Астраханского сельского округа Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2012 года № 15 "О присвоении наименований улицам в селе Астраханка Аккайынского района Северо – Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №1899, опубликовано 18 октября 2012 года в районных газетах "Колос" и "Аққайың") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению слова "селосы", "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылы", "ауылдық", "ауылының";
заголовок и текст решения на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Т. Кокорская
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения "Отдел
культуры и развития языков акимата
Аккайынского района Северо-
Казахстанской области"
________________О. Плищенко
"11" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного учреждения "Отдел
архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Аккайынского района Северо-
Казахстанской области"
____________________Б. Омаров
"11" июля 2018 года