"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас селолық округінің Новороссийское селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 06 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 4852 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Занының14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкас селолық округінің Новороссийское селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасское ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2176 тіркелді, 2013 жылғы 28 ақпанда аудандық "Колос" және "Аққайың" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі тақырыбында және шешімінің мәтінінде, сонымен қатар шешімінің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
тақырыбы, мәтіні және шешімнің косымшасы орыс тіліндегі өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Л. Макина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_____________________ О. Плищенко
2018 жылғы "10" шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
сәулет, құрылыс, тұрғын үй- коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөліімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысының міндетін атқарушысы.
______________________Б. Омаров
2018 жылғы "10" шілде

О внесении изменений в решение акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года №4 "О присвоении наименований улицам в селе Новороссийское Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2018 года № 4852
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан, статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года № 4 "О присвоении наименования улицам в селе Новороссийское Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2176, опубликовано 28 февраля 2013 года в районных газетах "Колос" и "Аққайың") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок, текст и приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Л. Макина
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков акимата Аккайынского
района Северо-Казахстанской
области"
________________________О. Плищенко
"10" июля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя коммунального
государственного учреждения
"Отдел архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской
области"
____________________Б. Омаров
"10"июля 2018 года