"Айыртау ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 6-18-4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 6-20-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 4741 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Айыртау ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 6-18-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4695 тіркелген, 2018 жылғы 4 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
ХX сессиясының төрағасы Е.Ақмолдин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
хатшысы Б. Жанахметов

О внесении изменения в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 6-18-4 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Айыртаускому району"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 6-20-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 4741
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 6-18-4 "О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Айыртаускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4695, опубликовано 4 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2018 года.".
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель XX сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области Е.Акмолдин
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области Б.Жанахметов