"2018-2020 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджеті туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-15-11 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 6-20-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 маусымда № 4752 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармақ 1) тармақшасына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 6-15-11 "2018-2020 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4535 тіркелген, 2018 жылғы 30 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 97 411,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 72 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 811,0 мың теңге;
2) шығындар – 97 411,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2018 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) Бейнекамералар сатып алуға;
2) Володар ауылдық округін абаттандыруға.
Аталған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу 2018-2020 жылдарға арналған Володар ауылдық округінің бюджеті туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
ХХ сессиясының төрағасы
Е.Ақмолдин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Жанахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________М.Рамазанова

О внесении изменения и дополнения в решение Айыртауского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-15-11 "О бюджете Володарского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 31 мая 2018 года № 6-20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июня 2018 года № 4752
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 6-15-11 "О бюджете Володарского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4535, опубликовано 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменение и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Володарского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 411,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 72 600,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 811,0 тысяч тенге;
2) затраты – 97 411,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2018 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) приобретение видеокамер;
2) благоустройство Володарского сельского округа.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Володарского сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата о бюджете Володарского сельского округа Айыртауского района на 2018-2020 годы.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XX сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Е.Акмолдин
Секретарь Айыртауского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Айыртауского района
Северо-Казахстанской области"
______________ М.Рамазанова