2019-2021 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-26-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 5118 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 309 128,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 664 846,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 633,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 720,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 578 928,1 мың теңге;
2) шығындар – 11 288 366,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 984,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 122 831,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 64 847,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 20 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 222,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 222,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 121 200,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 64 847,0 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 869,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.08.2019 № 6-34-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мəслихатының 04.11.2019 № 6-36-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мəслихатының 10.12.2019 № 6-37-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағында мемлекеттік кіріс органында тіркеу есебіне қою кезінде мәлімделген:
дара кәсіпкер, жекеше нотариус, жеке сот орындаушысы, адвокат, кәсіпқой медиатор үшін – тұрған жері;
қалған жеке тұлғалар үшін – тұрғылықты жері орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын кірістер бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағындағы осы салықты салу объектілері бойынша жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, дара кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағындағы жер учаскелеріне жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
мыналардан:
тұрғылықты жері аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағындағы жеке тұлғалардан;
өздерінің құрылтай құжаттарында көрсетілетін тұрған жері аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің аумағында орналасқан заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығын қоспағанда, көлік құралдары салығы;
тіркелген салық;
мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген спирттің барлық түріне;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;

Об утверждении бюджета Айыртауского района на 2019-2021 годы
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 6-26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2018 года № 5118
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Айыртауский районный маслихатРЕШИЛ:
1. Утвердить Айыртауский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 309 128,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 664 846,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 633,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 720,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 578 928,1 тысяч тенге;
2) затраты – 11 288 366,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 984,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 122 831,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 64 847,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 222,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 222,2 тысяч тенге:
поступление займов – 121 200,0 тысяч тенге;
погашение займов – 64 847,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 869,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.08.2019 № 6-34-3 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 04.11.2019 № 6-36-1 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.12.2019 № 6-37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, подлежащими обложению самостоятельно физическими лицами, у которых на территории города районного значения, села, поселка расположено заявленное при постановке на регистрационный учет в органе государственных доходов:
место нахождения – для индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора;
место жительства – для остальных физических лиц;
социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц по объектам обложения данным налогом, находящимся на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
земельный налог, за исключением земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц на земельные участки, находящиеся на территории города районного значения, села, поселка;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства, за исключением налога на транспортные средства:
с физических лиц, место жительства которых находится на территории города районного значения, села, поселка;
с юридических лиц, место нахождения которых, указываемое в их учредительных документах, располагается на территории города районного значения, села, поселка;
фиксированный налог;
акцизы на:
все виды спирта, произведенные на территории Республики Казахстан;
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;

Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген құрамындағы этил спиртінің көлемі 0,5 пайыздан аспайтын сыраға;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген темекі бұйымдарына;
Қазақстан Республикасының аумағында жасалған жеңіл автомобильдерге (мүгедектер үшін арнайы арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқаруға бейімделген автомобильдерден басқа);
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлік кепілін және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
сыртқы (көрнекі) жарнаманы – аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде, аудандық маңызы бар қаладағы, ауылдағы, кенттегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.
3. Аудандық бюджеттің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігінің шешімі бойынша құрылған коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі заңды тұлғаларға қатысу үлестеріне кірістер;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінен түсетін басқа да кірістер;
аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдері салатын айыппұлдарды, өсімпұлдарды, санкцияларды, өндіріп алуларды қоспағанда, аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.

пиво с объемным содержанием этилового спирта не более 0,5 процента, произведенное на территории Республики Казахстан;
табачные изделия, произведенные на территории Республики Казахстан;
легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для инвалидов), произведенные на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения, селе, поселке;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от коммунальной собственности:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению акимата района (города областного значения);
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности района (города областного значения);
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в коммунальной собственности района (города областного значения);
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
вознаграждения по кредитам, выданным из районного (города областного значения) бюджета;
другие доходы от коммунальной собственности района (города областного значения);
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из районного (города областного значения) бюджета;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из районного (города областного значения) бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного (города областного значения) бюджета, за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами городов районного значения, сел, поселков, сельских округов;
другие неналоговые поступления в районный (города областного значения) бюджет.

4. Аудандық бюджеттің кірістері негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптасуы белгіленсін:
аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
5. Аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден түсетін түсімдер ауданның бюджетіне есептелуі белгіленсін.
6. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 2019 жылға берілетін бюджеттік субвенциялар 3 724 813,0 мың теңге сомасында көзделсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
2) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
4) еңбек нарығын дамытуға;
5) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
6) негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
7) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
8) Саумалкөл ауылының су құбыры желілерін дамыту және реконструкциялауға;
9) білім нысаналарын күрделі жөндеуге;
10) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
11) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.
12) жұмыс күші артық өңірлерден қоныстанғандар үшін тұрғын үйді сатып алуға;
13) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту.
Аталған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджет туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.08.2019 № 6-34-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала:
деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного (города областного значения) бюджета;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Установить, что в районный бюджет зачисляются поступления от погашения выданных из районного (города областного значения) бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения), займов местного исполнительного органа района (города областного значения).
6. Предусмотреть бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2019 год в сумме 3 724 813,0 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
3) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
4) развитие рынка труда;
5) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
6) на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
7) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
8) на развитие и реконструкцию сетей водопровода села Саумалколь;
9) на капитальный ремонт объектов образования;
10) на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
11) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
12) на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов;
13) на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Айыртауского района на 2019-2021 годы.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.08.2019 № 6-34-3 (вводится в действие с 01.01.2019).

8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетінде республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер есепке алынсын.
Бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджет туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер есепке алынсын.
Аталған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттерді бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Айыртау аудандық бюджет туралы Айыртау аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы қаулысымен айқындалады.
10. Аудандық бюджетте 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес 2019, 2020, 2021 жылдарға ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар көзделсін.
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үрдісінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
12. Аудандық бюджетінде 8, 9 және 10 қосымшаларға сәйкес 2019 жылға ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер көзделсін.
13. 2019 жылдың аудандық бюджетінде 11 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджетіне берілетін бюджетік субвенциялар көзделсін.
14. 2019 жылдың аудандық бюджетінде 12 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
15. 2019 жылға Айыртау аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 4884,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.08.2019 № 6-34-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15-1. 13 қосымшаға сәйкес 2018 жылы пайдаланылмаған, (түгел пайдаланылмаған) облыстық және республикалық бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттердің сомасын қайтару және аудан бюджетінде қаржылық жылы қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 06.02.2019 № 6-28-4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Бюджеттік сала жұмысшыларына төлемақыны толық мөлшерде төлеу қамтамасыз етілсін.
17. Азаматтық қызметшілер болып табылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың айлықақы және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес проценті жоғары лауазымдық айлықақы мен тарифтік ставкалар көзделсін.

8. Учесть в районном бюджете на 2019 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение сумм бюджетных кредитов определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Айыртауского района на 2019-2021 годы.
9. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты из областного бюджета.
Распределение указанных целевых трансфертов изобластного бюджета определяется постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области о реализации решения Айыртауского районного маслихатаоб Айыртауском районном бюджете на 2019-2021 годы.
10. Предусмотреть в районном бюджете бюджетные программы по сельским округам на 2019, 2020, 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6.
11. Установить, перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 7.
12. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год трансферты органам местного самоуправления по сельским округам согласно приложениям 8, 9 и 10.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов согласно приложению 11.
14. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов согласно приложению 12.
15. Утвердить резерв местного исполнительного органа Айыртауского района на 2019 год в сумме 4884,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.08.2019 № 6-34-3 (вводится в действие с 01.01.2019).
15-1. Предусмотреть в бюджете района расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов согласно приложению 13.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 06.02.2019 № 6-28-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
16. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
17. Предусмотреть специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо-охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданскихслужащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

18. Осы шешімінің 17-бабы ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын ветеринария пунктерінің ветеринария мамандарына қолданылады.
19. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының
XXVI сессиясының төрағасы
Л.Ларионов
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанахметов
Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-26-1 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Айыртау аудандық бюджет

18. Действие пункта 17 настоящего решения распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХVI сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Л.Ларионов
Секретарь
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Б.Жанахметов
Приложение 1 к решению Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6-26-1
Айыртауский районный бюджет на 2019 год

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 28.08.2019 № 6-34-3 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мəслихатының 04.11.2019 № 6-36-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мəслихатының 10.12.2019 № 6-37-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

Сноска. Приложение 1 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.08.2019 № 6-34-3 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 04.11.2019 № 6-36-1 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10.12.2019 № 6-37-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

17 842,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 445,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
155 621,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
121 055,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34 565,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
73 751,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
68 756,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 995,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 463,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 730,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 733,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 838,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 438,5
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 522,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
491,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 385,0
02
Қорғаныс
13 789,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 789,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегііс-шаралар
11 803,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 311,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
675,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздіқ, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 454,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғынүй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 454,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 454,0
04
Бiлiм беру
4 737 734,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 687 070,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 177,0
003
Жалпы білім беру
3 807 567,8
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

17 842,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 445,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
155 621,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
121 055,8
003
Капитальные расходы государственного органа
34 565,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
73 751,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
68 756,0
022
Капитальные расходы государственного органа
4 995,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 463,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
33 730,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45 733,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 838,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 438,5
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 522,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
491,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 385,0
02
Оборона
13 789,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 789,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 803,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 311,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
675,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 454,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 454,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 454,0
04
Образование
4 737 734,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 687 070,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 177,0
003
Общеобразовательное обучение
3 807 567,8
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

1 037 441,4
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
751 443,6
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
285 997,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 753,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4 884,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 370,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 499,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
298 540,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
298 540,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
10 147,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 147,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
351 803,7
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
351 803,7
14
Борышқа қызмет көрсету
94,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
94,4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
94,4
15
Трансферттер
353 234,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
353 234,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
32 306,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
213 778,0
038
Субвенциялар
97 420,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
9 730,0
3) Таза бюджеттік кредиттеу
57 984,0
Бюджеттік кредиттер
122 831,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
122 831,0

1 037 441,4
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
751 443,6
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
285 997,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 753,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4 884,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
14 370,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 499,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
298 540,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
298 540,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
10 147,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
10 147,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
351 803,7
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
351 803,7
14
Обслуживание долга
94,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
94,4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
94,4
15
Трансферты
353 234,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
353 234,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
32 306,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
213 778,0
038
Субвенции
97 420,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
9 730,0
3) Чистое бюджетное кредитование
57 984,0
Бюджетные кредиты
122 831,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
122 831,0

10 280,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 900,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 900,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
3 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
157 909,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
101 158,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 917,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
51 854,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37 750,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықының басқа да тілдерін дамыту
637,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30 578,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 853,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 400,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 325,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 135,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 883,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
662,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 590,0
480
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) туризм бөлімі
10 038,0
001
Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 038,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
177 215,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 895,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25 895,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22 061,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 061,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 082,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 082,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
116 177,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10 280,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 900,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 900,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
3 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
157 909,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
101 158,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 917,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
51 854,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
37 750,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
637,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30 578,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 853,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 400,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 325,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 135,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8 883,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
662,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 590,0
480
Отдел туризма района (города областного значения)
10 038,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма
10 038,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
177 215,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 895,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25 895,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22 061,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
22 061,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 082,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 082,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
116 177,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

751 443,6
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
751 443,6
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
751 443,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 869,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 370,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Антоновка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 513,0
Арықбалык ауылдық округі әкімінің аппараты
1 634,0
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
2 576,0
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
1 720,0
Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 142,0
Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты
1 329,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
1 379,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
1 379,0
Украин ауылдық округі әкімінің аппараты
1 698,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 499,0
оның ішінде ауылдық округтар бойынша:
Антоновка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 213,0
Арықбалык ауылдық округі әкімінің аппараты
1 459,0
Володар ауылдық округі әкімінің аппараты
1 334,0
Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты
1 224,0
Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 012,0
Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты
937,0
Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты
1 047,0
Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты
1 000,0
Украин ауылдық округі әкімінің аппараты
1 273,0
Айыртау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6-26-1 шешіміне 13 қосымша
2019 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтарын бағыттау
Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 06.02.2019 № 6-28-4 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1) Кірістер
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
869,2
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
869,2
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
869,2
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
869,2
Кестенің жалғасы
Функционалдық топ
Атауы
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама

751 443,6
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі
751 443,6
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Володарского сельского округа
751 443,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 869,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
14 370,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Антоновского сельского округа
1 513,0
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
1 634,0
Аппарат акима Володарского сельского округа
2 576,0
Аппарат акима Имантауского сельского округа
1 720,0
Аппарат акима Казанского сельского округа
1 142,0
Аппарат акима Камсактинского сельского округа
1 329,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
1 379,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
1 379,0
Аппарат акима Украинского сельского округа
1 698,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 499,0
в том числе по сельским округам:
Аппарат акима Антоновского сельского округа
1 213,0
Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа
1 459,0
Аппарат акима Володарского сельского округа
1 334,0
Аппарат акима Имантауского сельского округа
1 224,0
Аппарат акима Казанского сельского округа
1 012,0
Аппарат акима Камсактинского сельского округа
937,0
Аппарат акима Лобановского сельского округа
1 047,0
Аппарат акима Сырымбетского сельского округа
1 000,0
Аппарат акима Украинского сельского округа
1 273,0
Приложение 13 к решению Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6-26-1
Направление свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2019 года
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 06.02.2019 № 6-28-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1) Доходы
8
Используемые остатки бюджетных средств
869,2
01
Остатки бюджетных средств
869,2
1
Свободные остатки бюджетных средств
869,2
Свободные остатки бюджетных средств
869,2
Продолжение таблицы
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа