Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 01 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қаңтарда № 4560 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 08.05.2019 № 125 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 12 января 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 января 2018 года № 4560. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 08.05.2019 № 125 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген Мүгедектер үшiн жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес (2016 жылғы 28 шілдеде №14010 Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 июля 2016 года №14010) акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шаралар қабылдасын.

1. Установить квоту рабочих мест по Акжарскому району Северо-Казахстанской области для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов в соответствии с квотой.