Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 33-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 5036 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 22-1 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 921 914,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 332 191,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 717,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 268 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 570 737 мың теңге;
2) шығындар – 2 933 386,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51 155,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 75 757,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 601,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62 627,8 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 627,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 75 757 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 601,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 472,5 мың теңге.";
12- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2018 жылға 8 қосымшаға сәйкес 2 602 мың теңге сомасын ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2018 года № 5036
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4465, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 921 914,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 332 191,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 717,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 268 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 570 737 тысяч тенге;
2) затраты – 2 933 386,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51 155,6 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 75 757,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 601,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62 627,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62 627,8 тысяч тенге:
поступление займов – 75 757 тысяч тенге;
погашение займов – 24 601,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 472,5 тысяч тенге.";
пункт - 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 2 602 тысяч тенге согласно приложению 8.";
приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.