Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы № 31-2 "Бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары туралы" шешімін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 20-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 наурызда № 4624 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТI:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2011 жылғы 17 қарашадағы № 31-2 "Бірыңғай тіркелген салықтық ставкалары туралы" шешімі жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-140 тіркелген, аудандық "Есіл Өңірі" газетінде 2012 жылғы 16 қаңтарда, "Новости Приишимья" газетінде 2012 жылғы 16 қаңтарда жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XХ сессиясының төрағасы И. Шаймерденов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы Е. Әділбеков

О признании утратившим силу решения маслихата района имени Габита Мусрепова от 17 ноября 2011 года № 31-2 "О единых ставках фиксированного налога"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 марта 2018 года № 4624
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области "О единых ставках фиксированного налога" от 17 ноября 2011 года № 31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-5-140, опубликовано в районных газетах 16 января 2012 года "Есіл өңірі", 16 января 2012 года "Новости Приишимья").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель XX сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области И. Шаймерденов
Секретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков