"2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылдық округінің бюджеті туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 22-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 сәуірде № 4677 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-1 "2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4550 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 31 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Новоишим ауылдық округінің бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 88 992 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 88 992 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 0;
трансферттер түсімі – 0;
2) шығыстар – 88 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0, соның ішінде:
бюджет несиесі - 0;
бюджет несиесін өтеу-0;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы - 0, соның ішінде:
қаржы активтерді алу - 0;
қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитты пайдалану) –0:
қарыздардың түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау - 0.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
ХХІІ сессиясының төрағасы И. Шаймерденов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының хатшысы Е. Әділбеков
Аудан мәслихатының

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2017 года № 17-1 "О бюджете Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2018 года № 4677
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17-1 "О бюджете Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4550, опубликовано 31 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 992 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 88 992 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов - 0;
2) затраты – 88 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
XXII сессии маслихата
района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области И. Шаймерденов
Cекретарь маслихата
района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области Е. Адильбеков
Приложение
к решению районного маслихата