"Новоишим селолық округ, Новоишим село көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим селолық округі әкімінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 2 шілдедегі № 73 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 шілдеде № 4848 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Новоишим селолық округ, Новоишим село көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим селолық округі әкімінің 2012 жылғы 3 ақпандағы № 4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-5-142 болып тіркелді, 2012 жылғы 10 ақпанда № 6 "Новости Приишимья", "Есіл Өңірі" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "село" тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауыл" сөздеріне өзгертілсін;
тақырыбы, мәтіні және шешімнің қосымшасы орыс тіліндегі өзгеріссіз қалдырылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы Солтүстік Қазақстан өңірлік құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2012 года № 4 "О наименовании улиц села Новоишимское Новоишимского сельского округа"
Решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 2 июля 2018 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2018 года № 4848
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 февраля 2012 года № 4 "О наименовании улиц села Новоишимское Новоишимского сельского округа" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-142, опубликовано в газетах "Новости Приишимья", "Есіл Өңірі" за № 6 от 10 февраля 2012 года), следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының", "село" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының", "ауыл";
заголовок, текст и приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации - филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" после его официального опубликования.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның Новоишим ауылдық
округінің әкімі
С.Айтмағамбетов

3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Новоишимского
сельского округа района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С.Айтмагамбетов