Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі Рузаевка ауылының "Корель" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында бруцеллез бойынша шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 4540 болып тіркелді
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 08-08/561 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаевка ауылдық округі Рузаевка ауылының "Корель" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі Рузаевка ауылының "Корель" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 25 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 25 тамызда № 4296 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 тамызда "Есіл Өңірі" және "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
Рузаев ауылдық округінің әкімі
С.Оразалин

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Корель" села Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 января 2018 года № 4540
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2017 года № 08-08/561, аким Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с завершением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Корель" села Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 августа 2017 года № 25 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Корель" села Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4296 от 25 августа 2017 года, опубликовано 7 августа 2017 года в районных газетах "Есіл Өңірі" и "Новости Приишимья").
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Рузаевского сельского округа
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С.Оразалин