Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атыңдағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 48 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 4994 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 наурыздағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 13.03.2019 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабы 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы міндетін атқарушының 2018 жылғы 5 қарашадағы № 09-08/359 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі Рузаевка ауылының "Корель" фермер қожалығы мал шаруашылығы фермасының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі С. Оразалин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 ноября 2018 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 ноября 2018 года № 4994. Утратило силу решением акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 марта 2019 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13.03.2019 № 18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2018 года № 09-08/359, аким Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы фермерского хозяйства "Корель" села Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа С. Оразалин