Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджет шығындарының басым бағыттарын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 169 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 шілдеде № 4863 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 345 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 18.11.2021 № 345 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағыжергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Занының 31-бабы 2 тармағына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 бұйрығымен бекітілген, Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 213-тармағына (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 тіркелді) сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджет шығындарының басым бағыттары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) аудан әкімдігінің осы қаулысын мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және қосу үшін оның көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы- Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) оны ресми жариялағаннан кейін "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің интернет-ресурсында осы қаулыны орналастыру.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының әкімі М.Әбішев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл аудан әкімдігінің

Об определении приоритетных направлений расходов бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2018 года № 4863. Утратил силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 345
Сноска. Утратил силу постановлением акимата Есильского района Северо Казахстанской области от 18.11.2021 № 345 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 213 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9934), акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить приоритетные направления расходов бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата Есильского района Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата района направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе коммунального государственного учреждения "Отдел экономики и финансов акимата Есильского района Северо-Казахстанской области" после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района
Северо-Казахстанской области М.Абишев
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области

2018 жылғы "11" шілдедегі
№ 169 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджет шығындарының басым бағыттары
1. Жалақы және басқа да ақшалай төлемдер, оның ішінде техникалық персоналдың жалақысы және жалақыдан барлық ұстаулар;
2. Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерімен көзделген ақшалай өтемақылар;
3.Алименттер;
4.Міндетті зейнетақы жарналары, ерікті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар және (немесе) жарналар;
5.Жәрдемақылар, стипендиялар;
6.Банктік қызмет ақысын төлеу;
7.ҚР Үкіметінің борыштық міндеттемелерін өтеу және қызмет көрсету жөніндегі төлемдер;
8.Зейнетақы, жәрдемақы және басқа әлеуметтік аударымдар;
9.Бюджет субвенциялары, салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер;
10.Отын (ғимараттарды жылыту бөлігінде) сатып алуға арналған шығындар;
11.Тамақтануды ұйымдастыру және тамақ өнімдерін сатып алу бойынша қызметтер;
12.Атқарушылық құжаттар мен сот актілерін орындау;
13.Іссапарлар мен қызметтік сапарлар.
Ескерту: қалған төлемдер шоттарының түсу кезектілігі тәртібімен жүргізіледі.

"11" июля 2018 года
№ 169
Приоритетные направления расходов бюджета Есильского района Северо-Казахстанской области
1.Выплата заработной платы и других денежных выплат, в том числе заработная плата технического персонала и все удержания из заработной платы;
2. Денежные компенсации, предусмотренные законодательными актами Республики Казахстан;
3. Алименты;
4.Обязательные пенсионные взносы, добровольные пенсионные взносы, социальные отчисления, отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование;
5. Пособия, стипендии;
6. Оплата банковских услуг;
7. Выплаты по погашению и обслуживанию долговых обязательств Правительства Республики Казахстан;
8. Пенсии, пособия и другие социальные выплаты;
9. Бюджетные субвенции, налоги и другие обязательные платежи в бюджет;
10. Расходы на приобретение топлива (в части отопления зданий);
11. Услуг по организации питания и приобретению продуктов питания;
12. Исполнение исполнительных документов и судебных актов;
13. Командировочные и служебные разъезды.
Примечание: остальные платежи проводятся в порядке очередности поступления счетов к оплате.