2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/197 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 5198 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 - бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18 964 мың теңге;
салықтық түсімдер 7 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері 11 055 мың теңге;
2) шығындар 19 252,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -288,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 288,3 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 288,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 38/223 (01.01.2019 бастап күшіне енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 08.11.2019 № 43/255 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 19.12.2019 № 44/261 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-1. Ауылдық округтің бюджетінде қаржылық жылдың басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен 288,3 мың теңге сомада шығындар 4 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 38/223 (01.01.2019 бастап күшіне енгізіледі) шешімімен.
1-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде ең төменгі еңбекақы төлемі көлемінің өзгеруіне байланысты республикалық бюджеттен, Покровка ауылдық округінің бюджетіне азаматтық қызметкерлердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтілетін ұйымдар жұмысшыларының, қазыналық кәсіпорындар жұмысшыларының жекелеген санаттарының еңбекақы төлемдерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 580 мың теңге сомасында қарастырылсын.

Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2019 года № 5198
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 18 964 тысяч тенге;
налоговые поступления 7 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 055 тысяч тенге;
2) затраты 19 252,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 288,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 288,3 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 288,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 38/223 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2019 № 43/255 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19.12.2019 № 44/261 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 288,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 38/223 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-2. Предусмотреть в бюджете Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Покровского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 580 тысяч тенге.

Аталған трансферттерді бөлу "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/197 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 38/223 (01.01.2019 бастап күшіне енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 08.11.2019 № 43/255 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1-3. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен Покровка ауылдық округтің бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі 2 000 мың теңге сомаға қарастырылсын.
Аталған трансферттерді бөлу "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/197 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан обласы Есіл ауданы мәслихатының шешімін жүзеге асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 38/223 (01.01.2019 бастап күшіне енгізіледі) шешімімен.
1-4. 2019 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен, ауылдық округтердің бюджетіне әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 886 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 1-4-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 08.11.2019 № 43/255 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 қаңтарындағы Бюджеттік кодексінің 52-1 - бабына сәйкес құрылатыны белгіленсін.
3. 2019 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.

Распределение указанных трансфертов определяется решением акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/197 "Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 38/223 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменением, внесенным решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2019 № 43/255 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-3. Предусмотреть в бюджете Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, бюджету Покровского сельского округа в сумме 2 000 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов определяется решением акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/197 "Об утверждении бюджета Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 -2021 годы.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 38/223 (вводится в действие с 01.01.2019).
1-4. Предусмотреть в бюджете Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из республиканского бюджета, бюджету Покровского сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 886 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-4 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2019 № 43/255 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2019 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 января 2008 года.
3. Установить на 2019 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов.

4. Покровка ауылдық округі бюджетіне 2019 жылға аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 7 589 мың теңге сомасында қарастырылсын.
5. Покровка ауылдық округі бойынша 2019-2021 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес белгіленеді.
6. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
П. Гольцер
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А. Бектасова

4. Предусмотреть на 2019 год объемы бюджетных субвенций из районного бюджета бюджету Покровского сельского округа в сумме 7 589 тысяч тенге.
5. Установить расходы на 2019-2021 годы по Покровскому сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
П. Гольцер
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы маслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 34/197 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Солтүстік-Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 17.04.2019 № 38/223 (01.01.2019 бастап күшіне енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 08.11.2019 № 43/255 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мəслихатының 19.12.2019 № 44/261 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
2019 жыл сомасы (мың теңге)

Приложение № 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 34/197
Бюджет Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2019 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2019 № 38/223 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2019 № 43/255 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 19.12.2019 № 44/261 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2019 год