Көшені қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 қазандағы № 359 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қазанда № 4936 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес 2018 жылғы 28 тамыздағы облыстық онамастикалық комиссиясы қорытындысының негізінде, Бескөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылындағы "Новая" көшесі "Ислям Баукенов" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бескөл ауылдық
округінің әкімі
Е. Багенов

О переименовании улицы
Решение акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2018 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 октября 2018 года № 4936
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 28 августа 2018 года и с учетом мнения населения села Бесколь, аким Бескольского сельского округа Кызылжарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Новая" села Бесколь Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области на улицу "Исляма Баукенова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким
Бескольского сельского округа
Е. Багенов