Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қаңтарда № 4554 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің 05.12.2018 № 29 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 11-11/351 ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округінің Красная Горка ауылында "Жанбай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Х.Жанабеков

Об установлениии ограничительных мероприятий
Решение акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 8 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 января 2018 года № 4554. Утратило силу решением акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2018 года № 29
Сноска. Утратило силу решением акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 11 декабря 2017 года №11-11/351, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Жанбай" в селе Красная Горка Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Х.Жанабеков