Cолтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының аумағында ауылдық округтері және Булаев қаласы әкімдеріне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 95 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 4685 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 168 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 09.07.2021 № 168 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 27-бабы 3-тармағына, 28-бабы 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 36-1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында ауылдық округтер және Булаев қаласы әкімдеріне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1-қосымшаға сәйкес орын белгіленсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында ауылдық округтер және Булаев қаласы әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесулерін өткізу үшін шарттық негізде 2-қосымшаға сәйкес үй-жай ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысы С.И. Мақұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімінің міндет атқарушы Ж.Есдәулетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы В.А.Фиц ________
2018 жылғы "23" сәуір
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2018 жылғы "23"
сәуірдегі № 95 қаулысына
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында ауылдық округтер және Булаев қаласы әкімдеріне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орын
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орын
1
Булаев қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 45 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Халық өнерпаздарының шығармашылығы және бос уақыт қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимаратына іргелес аумақтағы ақпараттық стенд
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2018 жылғы "23"
сәуірдегі № 95 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында ауылдық округтер және Булаев қаласының әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесулерін өткізу үшін ұсынылған үй-жай
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Кездесулер өткізу орны
1
Булаев қаласы

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Булаево на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 апреля 2018 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2018 года № 4685. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 июля 2021 года № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.07.2021 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 36-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы сельских округов и города Булаево на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Булаево на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Макулова С.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области Ж.Есдаулетов
"СОГЛАСОВАНО"
Республика Казахстан
Северо-Казахстанская область
Магжана Жумабаева районная
избирательная комиссия
председатель Фиц В.А. _______
"23" апреля 2018 года
Приложение 1
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от "23" апреля 2018 года № 95
Место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в акимы сельских округов и города Булаево на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
город Булаево
Информационный стенд на территории, прилегающей к зданию коммунального государственного казенного предприятия "Центр самодеятельного народного творчества и досуговой деятельности" акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области", Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 45
Приложение 2
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от "23" апреля 2018 года № 95
Помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Булаево на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
1
город Булаево

Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Буденный көшесі, 10 "№ 2 Булаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы

Актовый зал коммунального государственного учреждения "Булаевская средняя школа № 2", Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Буденного, 10