"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындарын беру және Мамлютка қаласы мен ауылдық округтердің әкімдеріне үмiткерлердiң таңдаушыларымен кездесулерiн өткiзу үшiн үй-жайды белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 шілдедегі № 251 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 51 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 4597 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 2-тармағына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындарын беру және Мамлютка қаласы мен ауылдық округтердің әкімдеріне үмiткерлердiң таңдаушыларымен кездесулерiн өткiзу үшiн үй-жайды белгiлеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 03 шілдедегі № 251 қаулысы күшін жойған деп танылсын (2014 жылғы 17 шілдеде "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2848 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Сыздықов

О признании утратившим силу постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 03 июля 2014 года № 251 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы города Мамлютка и сельских округов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2018 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2018 года № 4597
В соответствии с пунктом 2 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 03 июля 2014 года № 251 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы города Мамлютка и сельских округов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2848, опубликованный 17 июля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сыздыков