Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/3 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 36/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 5017 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-7 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/3 "2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4503 болып тіркелді, 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 23/3 "О бюджете города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2018 года № 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 ноября 2018 года № 5017
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 23/3 "О бюджете города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4503, опубликовано 24 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.