"Мамлют ауданы Воскресенов селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 03 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4798 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мамлют ауданы Воскресенов селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 17 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-10-126 болып тіркелді, 2010 жылғы 7 қаңтардағы "Знамя труда" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің қазақ тіліндегі тақырыбында және мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні,сонымен қатар шешімнің қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Н. Құсайынов

О внесении изменений в решение акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2010 года № 17 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Воскресеновского сельского округа Мамлютского района"
Решение акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19 июня 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4798
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2010 года № 17 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Воскресеновского сельского округа Мамлютского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-10-126, опубликовано 7 января 2011 года в газете "Знамя труда") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық","ауылы";
заголовок, текст, а также приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Н. Кусаинов