"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 15 қарашадағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 03 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4833 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №1970 болып тіркелді, 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Знамя труда" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің мемлекеттік тіліндегі тақырыбында және мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық", "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні, сонымен қатар шешімнің қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. Құрымбаев

О внесении изменений в решение акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 15 ноября 2012 года № 9 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 июня 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2018 года № 4833
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 15 октября 2012 года № 9 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №1970, опубликовано 7 декабря 2012 года в газете "Знамя труда") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на государственном языке, а также в приложении к решению слова "селолық", "селосы" заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок, текст, а также приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. Курумбаев