"Тайынша ауданы Чермошнян селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 24 маусымдағы № 6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 маусымдағы № 15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4822 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасынның әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 24 маусымдағы № 6 "Тайынша ауданы Чермошнян селолық округі елді мекендерінің құрамдық бөліктеріне атау беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 13-11-184 тіркелді, 2010 жылғы 16 шілдеде"Тайынша таңы" газетінде және 2010 жылғы 16 шілдеде "Тайыншинские вести" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және мәтін бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селолық" "селосы" сөздері "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы және мәтіні өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі М. Хамзин

О внесении изменений в решение акима Чермошнянского сельского округаТайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2010 года № 6 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района"
Решение акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 июня 2018 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4822
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 июня 2010 года № 6 "О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Чермошнянского сельского округа Тайыншинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-11-184, опубликовано 16 июля 2010 года в газете, "Тайынша таңы" и 16 июля 2010 года в газете "Тайыншинские вести") следующие изменения:
в заголовке и по тексту решения на казахском языке, а также в приложении к решению, слова "селолық", "селосы", заменить словами "ауылдық", "ауылы";
заголовок и текст решения русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Хамзин