"2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 21/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 4591 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/1 (2018 жылғы 10 қаңтарда Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4485 болып тіркелді, 2018 жылғы 19 қаңтарда электрондық турдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 128 336 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 310 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 550 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 807 294 мың теңге;
2) шығындар – 2 125 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 3 035 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 14 430 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11 395 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 7 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 7 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 6 708 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 6 708 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 14 430 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 395 мың теңге;
пайдаланатын бюджет қаражатының қалдықтары – 3 673 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. 11 қосымшаға сәйкес, қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары, 2017 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару есебінен аудандық бюджет шығыстары қарастырылсын.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2018-2020 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2018 года № 21/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 марта 2018 года № 4591
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4485 от 10 января 2018 года, опубликовано в эталонном контрольном банке в электронном виде 19 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 128 336 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 310 492 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 550 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 807 294 тысячи тенге;
2) затраты – 2 125 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 035 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 11 395 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 7 000 тысяч тенге
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 708 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 6 708 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 14 430 тысяч тенге;
погашение займов – 11 395 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 673 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2017 году согласно приложению 11.".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

көрсетілген шешім осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес 11 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXI сессиясының төрағасы Н. Усенков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы С. Мұстафин
Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 21/2 шешіміне
1 қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/1 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

дополнить приложением 11 к указанному решению согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXI сессии
районного маслихата Н. Усенков
Секретарь
районного маслихата С. Мустафин
Приложение 1
к решению Тимирязевского районного маслихата от 26 февраля 2018 года № 21/2
Приложение 1
к решению Тимирязевского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/1
Бюджет Тимирязевского района на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы