"2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 24/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 4794 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 18/2 (2018 жылғы 10 қаңтарда Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4486 болып тіркелді, 2018 жылғы 18 қаңтарда электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округінің бюджеті, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 39 166,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 006 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 16 160,2 мың теңге;
2) шығындар – 39 166,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операция бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алудан – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толтырылсын:
"4-1. Тимирязев ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 7460,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер Тимирязев ауданы Тимирязев ауылының сумен жабдықтау жүйесін ағымдық жөндеуге есепке алынсын.";
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толтырылсын:
"4-2. Тимирязев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 5 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 маусымдағы № 728 қаулысымен бекітілген Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасының шеңберінде кентішілік жолдарды ағымдық жөндеуге есепке алынсын.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 18/2 "О бюджете Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2018-2020 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 24/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 июля 2018 года № 4794
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 18/2 "О бюджете Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4486 от 10 января 2018 года, опубликовано в эталонном контрольном банке в электронном виде 18 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 166,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 006 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 160,2 тысячи тенге;
2) затраты – 39 166,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Тимирязевского сельского округа целевые трансферты из областного бюджета в сумме 7 460,2 тысячи тенге – на текущий ремонт сетей водоснабжения в селе Тимирязево Тимирязевского района.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть в бюджете Тимирязевского сельского округа целевые трансферты из районного бюджета в сумме 5 000 тысяч тенге – на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в рамках Программы развития регионов до 2020 года, утвержденная Постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2014 года № 728 "Об утверждении Программы развития регионов до 2020 года".".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.