Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 201 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы және ауылдық округі әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру және үй-жай орындарды анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 14 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 ақпанда № 4570 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 27-бабының 3-тармағына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 9 шілдедегі № 201 "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Сергеевка қаласы және ауылдық округі әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру және үй-жай орындарды анықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2013 жылғы 12 шілдеде N 2318 тiркелді, "Новатор" газетінде 2013 жылдың 18 шілдедегі № 29, "Парыз" газетінде 2013 жылы 18 шілдеде № 29 жарияланды).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімі аппаратының басшысы Қ.А.Сәрсенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н.Есімов
КЕЛІСІЛДІ:
Шал акына аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы А.Торсанов
2018 жылғы 26 қаңтар

О признании утратившим силу постановления акимата района Шал акына от 9 мая 2013 года № 201 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26 января 2018 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 февраля 2018 года № 4570
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области: постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 9 мая 2013 года № 201 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов и города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июля 2013 года N 2318, опубликовано в районных газетах от 18 июля 2013 года "Новатор" № 29 и 18 июля 2013 года "Парыз" № 29).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области Сарсенбаева К.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Есимов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
избирательной комиссии
района Шал акына А.Турсанов
26 января 2018 года