Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 304 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 16 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 4070 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 4 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 15.01.2019 № 4 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14813 болып тіркелген) бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 304 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3989 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 3-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері мен нормативтері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2) 4-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыру бағыттары бойынша субсидиялау көлемдері мен нормативтері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Ә.И. Нәутиевке жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 14 ноября 2017 года № 304 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Постановление акимата Атырауской области от 23 февраля 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 марта 2018 года № 4070. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 15 января 2019 года № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атырауской области от 15.01.2019 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", пунктом 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14813) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атырауской области от 14 ноября 2017 года № 304 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3989, опубликованное 24 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) в приложении 3:
объемы и нормативы субсидий по направлению субсидирования развития племенного животноводства, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) в приложении 4:
объемы и нормативы субсидий по направлению повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Наутиева А.И.

3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы "23" ақпандағы № 16 қаулысына 1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері мен нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативі, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Етті мал шаруашылығы
1
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу
1.1.
Тауарлы аналық бас

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение 1 к постановлению акимата Атырауской области от "23" февраля 2018 года № 16
Объемы и нормативы субсидий по направлении субсидирования развития племенного животноводства
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидии на 1 единицу, тенге
Объем субсидии
Сумма субсидии, тысяч тенге
Мясное скотоводство
1
Ведение селекционной и племенной работы
1.1.
Товарное маточное поголовье