Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Атырау қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 224 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 4184 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 204 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 02.12.2022 № 204 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 509 бабы 5 тармағына, 704 бабы 3 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Атырау қаласында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге біріңғай жер салығының мөлшерлемелері және жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау мәслихаттың аграрлық, сәулет, құрылыс, жер қатынастары, энергетика, тұрғын үй және автокөлік жолдары мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Қ. Джаумбаев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ХХІІІ сессия төрағасы Р. Шарипов
Мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов

О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Атырау
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 5 июня 2018 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2018 года № 4184. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 2 декабря 2022 года № 204
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 02.12.2022 года № 204 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога и базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в городе Атырау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам аграрный, архитектура, строительства, земельных отношений, энергетики, жилищных и автомобильных дорог (К. Джаумбаев).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХІІІ сессии Р. Шарипов
Секретарь Маслихата К. Азмуханов