Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 141 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 4156 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 қазандағы № 242 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Ақсай ауылдық округі әкімінің 01.10.2018 № 242 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2018 жылғы 07 наурыздағы № 01-6/111 хатына сәйкес Ақсай ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсай ауылдық округі, "Атырау-Чифтлик" ауылшаруашылық өндірістік кооперативіндегі мүйізді ірі қара малы арасында пастереллез ауруының пайда болуына байланысты ауылшаруашылық өндірістік кооператив аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсай ауылдық округі әкімінің у.м.а. Е. Даулетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің Атырау қалалық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
2018 жылғы "30" мамыр
А.С. Мұратова
Атырау облысы Денсаулық cақтау
басқармасының "№ 3 Атырау қалалық
емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
2018 жылғы "30" мамыр
А.Б. Утегенова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Аксайского сельского округа города Атырау Атырауской области от 30 мая 2018 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 июня 2018 года № 4156. Утратило силу решением Аксайского сельского округа города Атырау Атырауской области от 1 октября 2018 года № 242 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Аксайского сельского округа города Атырау Атырауской области от 01.10.201 8 № 242 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", письмом государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" № 01-6/111 от 07 марта 2018 года аким Аксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни пастереллез среди крупного рогатого скота сельскохозяйственного производственного кооператива "Атырау-Чифтлик" установить ограничительные мероприятия на территорий сельскохозяйственного производственного кооператива Аксайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
в.и.о. акима Аксайского сельского округа Даулетов Е.
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Атырауское городское
Управление охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Атырауской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"30" мая 2018 года
Муратова А.С.
Директор коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Атырауская городская поликлиника №3"
Управления здравоохранения Атырауской
области
"30" мая 2018 года
Утегенова А.Б.