Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Геолог ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 20 маусымдағы № 114 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 4186 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Геолог ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Мирас ықшам ауданындағы № 13 көшеге "Астана" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Геолог ауылдық округі әкімінің орынбасары Ж.Шадановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Геолог ауылдық округінің әкімі К. Жакиялиев

О присвоении наименования улице
Решение акима Геологского сельского округа города Атырау Атырауской области от 20 июня 2018 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2018 года № 4186
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Геологского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в микрорайоне Мирас, Геологского сельского округа, города Атырау улице № 13 наименование "Астана";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Геологского сельского округа – Шаданова Ж.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Геологского сельского округа Жакиялиев К.