Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 28-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 4283 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2018 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 "2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4038 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"1 366 686" деген сандар "1 456 398" деген сандармен ауыстырылсын;
"409 780" деген сандар "337 468" деген сандармен ауыстырылсын;
"32 518" деген сандар "32 064" деген сандармен ауыстырылсын;
"924 388" деген сандар "1 086 866" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 366 686" деген сандар "1 456 398" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"214 407" деген сандар "201 950" деген сандармен ауыстырылсын;
"29 538" деген сандар "16 109" деген сандармен ауыстырылсын; "537" деген сандар "544" деген сандармен ауыстырылсын; "184 332" деген сандар "185 297" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"214 407" деген сандар "201 950" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"81 194" деген сандар "80 772" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 422" деген сандар "6 922" деген сандармен ауыстырылсын; "747" деген сандар "917" деген сандармен ауыстырылсын; "73 554" деген сандар "72 933" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"81 194" деген сандар "80 772" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"120 009" деген сандар "119 768" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 412" деген сандар "11 814" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 5 декабря 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 декабря 2018 года № 4283
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2018 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4038, опубликовано 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 366 686" заменить цифрами "1 456 398";
цифры "409 780" заменить цифрами "337 468";
цифры "32 518" заменить цифрами "32 064";
цифры "924 388" заменить цифрами "1 086 866";
в подпункте 2):
цифры "1 366 686" заменить цифрами "1 456 398";
в пункте 2
в подпункте 1):
цифры "214 407" заменить цифрами "201 950";
цифры "29 538" заменить цифрами "16 109";
цифры "537" заменить цифрами "544";
цифры "184 332" заменить цифрами "185 297";
в подпункте 2):
цифры "214 407" заменить цифрами "201 950";
в пункте 3
в подпункте 1):
цифры "81 194" заменить цифрами "80 772";
цифры "6 422" заменить цифрами "6 922";
цифры "747" заменить цифрами "917";
цифры "73 554" заменить цифрами "72 933";
в подпункте 2):
цифры "81 194" заменить цифрами "80 772";
в пункте 4
в подпункте 1):
цифры "120 009" заменить цифрами "119 768";
цифры "21 412" заменить цифрами "11 814";

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XXVIII сессиясының төрайымы
С. Жұмағалиева
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 28-2 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
ХХVIII сессии районного маслихата
С. Жумагалиева
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 28-2

80255
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 28-2 шешіміне 2-қосымша
"2018-2020 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне 4-қосымша
Жаңа-Қаратон кентінің 2018 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер
201 950
1
Салықтық түсімдер

80255
Приложение 2 к решению районного маслихата от 5 декабря 2018 года № 28-2
Приложение 4 к решению районного маслихата от22 декабря 2017 года № 16-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2018-2020 годы"
Уточненный бюджет поселка Жана-Каратон на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
201 950
1
Налоговые поступления