Көшелерге қайта атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Қара Арна ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 мамырдағы № 32 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 мамырда № 4153 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 30 наурыздағы қорытындысы негізінде Қара Арна ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қара Арна ауылдық округі, Шоқпартоғай ауылындағы көшелерге қайта атау берілсін:
1) "Қызылтаң" көшесіне – "Аралбай батыр" есімі;
2) "Жұбан тамы" көшесіне – "Қасым Қайсенов" есімі;
3) "Қызылдихан" көшесіне – "Бопай ханым" есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қара Арна ауылдық округі әкімі Е. Елеусинов

О переименовании улиц
Решение акима Кара Арнинского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 4 мая 2018 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 мая 2018 года № 4153
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 30 марта 2018 года аким Кара Арнинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать наименования улиц в селе Шокпартогай, Кара Арнинского сельского округа:
1) улицу "Қызылтаң" на имя "Аралбай батыра";
2) улицу "Жұбан тамы" на имя "Қасым Қайсенова";
3) улицу "Қызылдихан" на имя "Бопай ханым".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кара Арнинского сельского округа Е. Елеусинов