Аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 "2018- 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 214 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 4111 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 22.01.2019 № 318 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап,аудандық мәслихат ХХII сессиясында ШЕШІМҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 198 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"4 499 599" сандары "5 586 010" сандарымен ауыстырылсын;
"3 387 295" сандары "3 398 356" сандарымен ауыстырылсын;
"4 209" сандары " 4 220" сандарымен ауыстырылсын;
"1 102 895" сандары "2 178 234" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 499 599" сандары "5 708 022" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
" -4 764" сандары "-126 776" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "4 764" сандары "126 776" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "122 012" сандарымен ауыстырылсын.
2) 2-тармақта:
"618 103" сандары "1 693 442" сандарымен ауыстырылсын;
"106 425" сандары "220 869" сандарымен аыстырылсын;
"14 404" деген сандар "63 223" деген сандармен ауыстырылсын;
"203 380" деген сандар "204 380" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 000" деген сандар "150 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"20 000" деген сандар "45 340" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 000" деген сандар "34 283" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198 "О районном бюджетена 2018-2020 годы
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2018 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 апреля 2018 года № 4111. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22 января 2019 года № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата от 22.01.2019 № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, районный маслихат на XXII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 198 "О районном бюджете на 2018-2020годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4034, опубликовано 15 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 499 599" заменить цифрами "5 586 010";
цифры "3 387 295" заменить цифрами "3 398 356";
цифры "4 209" заменить цифрами "4 220";
цифры "1 102 895" заменить цифрами "2 178 234";
в подпункте 2):
цифры "4 499 599" заменить цифрами "5 708 022";
в подпункте 5)
цифры "- 4 764" заменить цифрами "-126 776";
в подпункте 6)
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "4 764" заменить цифрами "126 776";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "122 012".
2) в пункте 2:
цифры "618 103" заменить цифрами "1 693 442";
цифры "106 425" заменить цифрами "220 869";
цифры "14 404" заменить цифрами "63 223";
цифры "203 380" заменить цифрами "204 380";
цифры "50 000" заменить цифрами "150 800";
цифры "20 000" заменить цифрами "45 340";
цифры "10 000" заменить цифрами "34 283".
дополнить строками следующего содержания:

мемлекеттік орган аппаратын материалдық-техникалық жарақтандыруға - 13 200 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеуге – 503 173 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 30 144 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 18 510 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 10 100 мың теңге;
коммуналдық меншік нысандарына техникалық қызмет көрсетуге – 14 250 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қаматамсыз етуге – 75 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 72 063 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін күрделі жөндеуге –4 240 мың теңге;
мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) құжаттарын дайындауға және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге – 1 549 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету мақсатында ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 11 578 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 6 846 мың теңге.
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1.2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне 31 480 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
ауылдық округ әкімі аппараттарының ағымдағы шығындарына – 400 мың теңге;
жекешелендіру және коммуналдық мүліктерді басқаруды ұйымдастыруға – 660 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 7 665 мың теңге;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға -2 000 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 1 039 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 470 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 11 096 мың теңге;

13 200 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение аппарата государственных органов;
503 173 тысяч тенге – на ремонт объектов сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
30 144 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования;
18 510 тысяч тенге – на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
10 100 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений спорта;
14 250 тысяч тенге – на техническое обслуживание объектов коммунальной собственности;
75 000 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан;
72 063 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
4 240 тысяч тенге – на капитальный ремонт системы водоснабжения и водоотведения;
1 549 тысяч тенге -на оформление документов скотомогильников (биотермических ям) и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
11 578 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы подведомоственных организаций для обеспечения ветеринарной безопасности;
6 846 тыс тенге – на проведение противоэпизотических мероприятий.
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть, в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме 31 480 тысяч тенге, в том числе:
400 тысяч тенге - на текущие затраты аппаратов акима сельских округов;
660 тысяч тенге – на приватизацию и управления коммунальным имуществом;
7 665 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
2 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;
1 039 тысяч тенге – на текущее содержание организаций социальной защиты;
470 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
11 096 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;

мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 8 150 мың теңге.".
3. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Б. Рахметов) жүктелсін.

8 150 тысяч тенге – на текущие затраты и материально-техническое оснащение организаций культуры.".
3. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Б. Рахметов).

31746
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18546
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88632
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72992
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15240
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
41454
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41454
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2036
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
836
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25984
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14418
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11566
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29697
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29037
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
660
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
8300
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
8300
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
10731
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10731
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22958
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

31746
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18546
003
Капитальные расходы государственного органа
13200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88632
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
72992
003
Капитальные расходы государственного органа
15240
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
41454
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения,поселка, села, сельского округа
41454
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
459
Отдел экономики ифинансов района (города областного значения)
2036
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
836
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25984
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14418
013
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11566
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29697
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29037
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
660
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8300
040
Развитие объектов государственных органов
8300
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
10731
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
10731
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

10500
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14255
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
257514
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2548
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7117
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
287147
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1057
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
62174
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
62174
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1310
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1310
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
207286
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106242
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39196
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
17344
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35666
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

10500
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося безпопечения родителей
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14255
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257514
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2548
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реаизацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях
7117
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
287147
464
Отдел образования района (города областного значения)
1057
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1057
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
62174
010
Государственная адресная социальная помощь
62174
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
1310
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1310
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
207286
004
Программа занятости
106242
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39196
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17344
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35666
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

15320
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
15320
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
993552
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
75000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
503173
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
503173
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
225407
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
151764
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
45340
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
26643
091
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
1660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
147141
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
44609
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
88282
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

15320
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
15320
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
993552
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
75000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
503173
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
503173
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
225407
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
151764
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
45340
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательствазанятости 2020
26643
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1660
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
147141
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
44609
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
88282
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

20154
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11134
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
870
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8150
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21000
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11096
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9904
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
102035
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14861
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14861
005
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
66798
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13793
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1584
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
772
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
250
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
4628
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
34193
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11578
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13291
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

20154
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан ,развития языков и культуры
11134
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
870
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8150
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11096
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9904
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
102035
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14861
005
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
006
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
66798
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13793
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1584
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
772
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
250
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4628
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
34193
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11578
463
Отдел земельных отношений района(города областного значения)
13291
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)