Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Алға ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 12 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 шілдеде № 4211 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 – бабының 4) - тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 - баптарына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысы негізінде, Алға ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауылдық округінің Алға ауылындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) №1 көшеге - "Нұрмұхан Жантөрин" есімі;
2) №2 көшеге - "Елорда" атауы;
3) №3 көшеге - "Әбілхайыр хан" есімі;
4) №4 көшеге - "Ақжайық" атауы;
5) №5 көшеге - "Халел Досмұхамедұлы" есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Ғ. Абдешев

О присвоении наименований улицам
Решение акима Алгинского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 24 июля 2018 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 июля 2018 года № 4211
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Алгинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Алга Алгинского сельского округа следующие наименования:
1) улице № 1- имя "Нұрмұхан Жантөрин";
2) улице № 2 - наименование "Елорда";
3) улице № 3 - имя "Әбілхайыр хан";
4) улице № 4 - наименование "Ақжайық";
5) улице № 5 - имя "Халел Досмұхамедұлы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Г. Абдешев