"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 шілдедегі № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 шілдеде № 4191 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының уақытша міндетін атқарушысының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 14-11/145 ұсынысы негізінде Ақжайық ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4073 санымен тіркелген, 2018 жылғы 20 наурыздағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Жұмағалиев

"О признании утратившим силу решения акима Акжайыкского сельского округа от 5 марта 2018 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Акжайыкского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 3 июля 2018 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2018 года № 4191
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления временно исполняющего обязанности руководителя Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 14-11/145 от 5 июня 2018 года аким Акжайыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Акжайыкского сельского округа от 5 марта 2018 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов № 4073, опубликовано 20 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан ).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после первого дня его официального опубликования.
Аким сельского округа С. Жумагалиев