"Шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 маусымдағы № 36 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 маусымда № 4167 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы мемлекеттік мекемесінің басшысының 2018 жылғы 28 сәуіріндегі № 14-11/119 ұсынысы негізінде Бейбарыс ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 4 (нормативтик құқықтық актілерді мемлекттік тіркеу тізілімінде № 4068 санымен тіркелген, 2018 жылғы 28 ақпан Қазақстан Республикасының нормативтик құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі М. Сарсенгалиев

О признании утратившим силу решения акима Бейбарыского сельского округа от 14 февраля 2018 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Бейбарыского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 8 июня 2018 года № 36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 июня 2018 года № 4167
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года и на основании представления руководителя Государственное учреждения Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан за № 14-11/119 от 28 апреля 2018 года аким Бейбарыского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бейбарыского сельского округа от 14 февраля 2018 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4068, опубликовано 28 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлагаю на себя.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после его первого официального опубликования
Аким сельского округа М. Сарсенгалиев