Көшелерге атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 3 қазандағы № 47 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қазанда № 4266 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысының негізінде Бейбарыс ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбарыс ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Бейбарыс ауылындағы № 6 көшеге - Астана атауы;
2) № 8 көшеге - Дінмұхамед Қонаев есімі.
2. Талдыкөл ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге - Қаныш Сәтбаев есімі;
2) № 2 көшеге - Шәкен Айманов есімі;
3) № 3 көшеге - Мұхтар Әуезов есімі;
4) № 4 көшеге - Мәңгілік ел атауы;
5) № 5 көшеге - Әлия Молдағұлова есімі;
6) № 6 көшеге - Сәкен Сейфуллин есімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі М. Сәрсенғалиев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Бейбарыского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 3 октября 2018 года № 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 октября 2018 года № 4266
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Бейбарыского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Бейбарыс следующие наименования:
1) улице № 6 в селе Бейбарыс наименование Астана;
2) улице № 8 в селе Бейбарыс имя Дінмухамед Қонаев;
2. Присвоить безымянным улицам села Талдыкол следующие наименования:
1) улице № 1 - имя Каныш Сәтбаев;
2) улице № 2 - имя Шәкен Айманов;
3) улице № 3 - имя Мұхтар Әуезов;
4) улице № 4 - наименование Мәнгілік ел;
5) улице № 5 - имя Әлия Молдағұлова;
6) улице № 6 - имя Сәкен Сейфуллин;
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сарсенгалиев