Жалғансай ауылдық округінің Жалғансай ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Жалғансай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 тамыздағы № 14 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 тамызда № 4232 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысына сәйкес, Жалғансай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалғансай ауылдық округінің Жалғансай ауылындағы көшелерге төмендегі атаулар берілсін:
1) № 1 көшені – Амангелді Иманов есімі;
2) № 2 көшені – Махамбет есімі;
3) № 3 көшені – Жамбыл есімі;
4) № 4 көшесі – Абай есімі;
5) № 5 көшені – Сәкен Сейфуллин есімі;
6) № 6 көшені – Мәншүк Мәметова есімі;
7) № 7 көшені – Исатай есімі;
8) № 8 көшені – Бейбарыс есімі;
9) № 9 көшені – Жаңа ауыл атауы;
10) № 10 көшені – Ақжайық атауы;
11) № 11 көшені – Омар Төлешов есімі;
12) № 12 көшені – Бауыржан Момышұлы есімі;
13) № 13 көшені – Дина Нұрпейісова есімі;
14) № 14 көшені – Хиуаз Доспанова есімі;
15) № 15 көшені – Рақымжан Қошқарбаев есімі;
16) № 16 көшені – Шоқан Уәлиханов есімі;
17) № 17 көшені – Әлия Молдағұлова есімі;
18) № 18 көшені – Елорда атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі К. Садиқов

О присвоении наименований улицам села Жалгансай Жалгансайского сельского округа
Решение акима Жалгансайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 10 августа 2018 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 августа 2018 года № 4232
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Жалгансайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Жалгансай Жалгансайского сельского округа следующие наименования:
1) улице № 1 – имя Амангелді Иманов;
2) улице № 2 – имя Махамбет;
3) улице № 3 – имя Жамбыл;
4) улице № 4 – имя Абай;
5) улице № 5 – имя Сәкен Сейфуллин;
6) улице № 6 – имя Мәншүк Мәметова;
7) улице № 7 – имя Исатай;
8) улице № 8 – имя Бейбарыс;
9) улице № 9 – наименование Жаңа ауыл;
10) улице № 10 – наименование Ақжайық;
11) улице № 11 – имя Омар Төлешов;
12) улице № 12 – имя Бауыржан Момышұлы;
13) улице № 13 – имя Дина Нұрпейісова;
14) улице № 14 – имя Хиуаз Доспанова;
15) улице № 15 – имя Рақымжан Қошқарбаев;
16) улице № 16 – имя Шоқан Уәлиханов;
17) улице № 17 – имя Әлия Молдағұлова;
18) улице № 18 – наименование Елорда.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Садиков