Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Есбол ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 27-Ш шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 4224 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Есбол ауылдық округі халқының пікірін ескеріп және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысы негізінде, Есбол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есбол ауылдық округіндегі Есбол ауылындағы көшелерге жаңа атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге – "Әйтеке би" есімі;
2) № 2 көшеге – "Төле би" есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Әділғалиев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Есболского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 15 августа 2018 года № 27-Ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2018 года № 4224
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения Есболского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Есболского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Есбол Есболского сельского округа новые наименования:
1) улице № 1 - имя "Әйтеке би";
2) улице № 2 – имя "Төле би".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Адилгалиев