Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 133 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 мамырда № 4144 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 27.08.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық Аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 08/82 ұсынысы негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Махамбет ауылдық округі Махамбет ауылы, Қазыбек би көшесі бойынша № 69 үй аумағында иттер арасында құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Махамбет аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Махамбет аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімінің уақытша
міндетін атқарушы
М. Баймишев
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Махамбет аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының директоры
"26" сәуір 2018 жыл
Е. Сүйеуғалиев
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық
Денсаулық сақтау комитеті Атырау
Облысы Қоғамдық денсаулық сақтау
Департаментінің Махамбет
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
"26" сәуір 2018 жыл
Л.Мамаева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 26 апреля 2018 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 2 мая 2018 года № 4144. Утратило силу решением акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 27 августа 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 27.08.2018 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Государственного учреждения "Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 08/82 от 16 марта 2018 года аким Махамбетского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенство среди собак установить ограничительные мероприятия по улице Казыбек би, дом № 69, расположенного в селе Махамбет, Махамбетского сельского округа.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Махамбетская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Махамбетское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Атырауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
М. Баймишев
"СОГЛАСОВАНО"
Директор коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Махамбетская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения Атырауской области
"26" апреля 2018 года
Е. Б. Суйеугалиев
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Махамбетское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Атырауской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения Республики Казахстан"
"26" апреля 2018 года
Л. Мамаева