Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 сәуірде № 4088 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 2 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Рахметов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихаттың
кезектен тыс ХХI сессиясы төрағасы Қ. Сахибеденова
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147-VI шешіміне қосымша
Исатай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VІ "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3749 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы 79-VI "Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3823 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 100-VI "Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3929 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған );
4. Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 105-VI "Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3974 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2018 года № 147-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 апреля 2018 года № 4088
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Исатайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А.Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХI сессии
Исатайского районного маслихата К. Сахибеденова
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение к решению Исатайского районного маслихата от 20 марта 2017 года № 147-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Исатайского районного маслихата
1. Решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3749, опубликованно 18 января 2017 года в эталонном контрльном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Исатайского районного маслихата от 24 марта 2017 года № 79-VI "О внесений изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VІ "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3823, опубликованно 27 апреля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Исатайского районного маслихата от 30 июня 2017 года № 100-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VІ "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3929, опубликованно 2 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Исатайского районного маслихата от 29 сентября 2017 года № 105-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VІ "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3974, опубликованно 1 ноября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Исатай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 119-VI "Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 62-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4015 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 119-VI "О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 62-VІ "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4015, опубликованно 29 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).