Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 313 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 4286 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9 бабына сәйкес, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылқоға ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп – қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баженов
Аудан әкімдігінің 2018 жылғы "19" қарашадағы № 313 қаулысына қосымша

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 19 ноября 2018 года № 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 декабря 2018 года № 4286
В соответствии со статьҰй 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьҰй 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Кызылкогинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баженов
Приложение к постановлению районного акимата от "19" ноября 2018 года № 313