Атырау облысы Индер ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 129 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 4185 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 169 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы әкімдігінің 01.09.2023 № 169 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10 бабы 2 тармағы 5-8) тармақшасына сәйкес су объектілерін әуесқойлық (спорттық) балық аулау үшін пайдалану мақсатында, Индер ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы Индер ауданының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Индер ауданы әкімінің орынбасары Қ. Нұрлыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Арыстан
Индер ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "15" маусымдағы
№ 129 қаулысына қосымша
Атырау облысы Индер ауданындағы су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
Индер ауданының әкімшілік аумақтары шегіндегі Жайық өзенінің учаскелері:
1. Елтай ауылдық округіндегі Аққала ауылына қарсы, оның солтүстіктегі соңғы нүктесінен бастап оңтүстіктегі соңғы нүктесіне дейінгі учаске N 480 32/ 36.6// Е 0510 43/ 58.8// N 480 32/ 55.9// Е 0510 44/ 13.8// координаттарымен, ұзындығы 800 метр;
2. Индер ауданының әкімшілік орталығындағы Индербор кентіне қарсы "ИндерСу" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның сорғы бекетінен бастап N 480 11/ 30.1// Е 0510 43/ 04.4// координаттарымен, Индер желілік өндрістік басқармасының газ құбыры жүйесіне дейінгі учаске N 480 31/ 58.8// Е 0510 43/ 29.5// координаттарымен, ұзындығы 1000 метр;
3. Елтай ауылдық округіндегі Елтай ауылына қарсы "Индер" мұнай айдау станциясының сорғы бекетінен бастап N 480 27/ 55.1// Е 0510 42/ 00.5// координаттарымен, "КазСуШар" республикалық мемлекеттік кәсіпорынның сорғы бекетіне дейінгі учаске N 480 28/ 00.8// Е 0510 42/ 05.9// координаттарымен, ұзындығы 800 метр;

Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Индерского района Атырауской области
Постановление акимата Индерского района Атырауской области от 15 июня 2018 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июня 2018 года № 4185. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 1 сентября 2023 года № 169
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Индерского района Атырауской области от 01.09.2023 № 169 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" в целях использования водных объектов для любительского (спортивного) рыболовства, акимат Индерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению к настоящему постановлению, с учетом требований общего водопользования, установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Индерского района Атырауской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Индерского района К. Нурлыбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Арыстан
Приложение к постановлению
акимата Индерского района
от "15" июня 2018 года № 129
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Индерского района Атырауской области
Участки реки Урал в пределах административной территории Индерского района:
1. Участок напротив аула Аккала, Елтайского сельского округа от северной до южной его конечности, длиной 800 метров, с координатами; N 480 32/ 36.6// Е 0510 43/ 58.8// N 480 32/ 55.9// Е 0510 44/ 13.8//;
2. Участок напротив поселка Индерборский, административного центра Индерского района от водозабора государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "ИндерСу" с координатами N 480 11/ 30.1// Е 0510 43/ 04.4// до газопроводной линии Индерского линейно-производственного управления с координатами N 48031/58.8// Е 051043/ 29.5//, длиной 1000 метров;
3. Участок напротив села Елтай, Елтайского сельского округа от водозабора нефтеперекачивающей станции "Индер" с координатами N 480 27/ 55.1// Е0510 42/ 00.5// до водозабора республиканского государственного предприятия "КазВодХоз" с координатами N 480 28/ 00.8// Е0510 42/ 05.9//, длиной 800 метров;

4. Есбол ауылдық округіндегі Ынтымақ ауылына қарсы "КазСуШар" республикалық мемлекеттік кәсіпорынның сорғы бекетінен бастап N 480 23/ 24.8// Е 0510 38/ 12.6// координаттарымен, өзен бойымен жоғары N 480 23/ 27.0// Е 0510 38/ 30.2// координаттарымен учаске, ұзындығы 500 метр;
5. Бөдене ауылдық округіндегі "Айсұлтан" шаруа қожалығынан бастап N 480 23/ 53.1// Е 0510 38/ 18.4// координаттарымен, Маринкино елді-мекенін қоса, "Қабдолов" жеке кәсіпкерлігінің сорғы бекетіне дейінгі учаске N 480 21/ 47.6// Е 0510 35/ 29.1// координаттарымен, ұзындығы 6500 метр;
6. Өрлік ауылдық округіндегі Өрлік ауылының сорғы бекетінен бастап N 480 17/ 19.9// Е 0510 35/ 42.9// координаттарымен, Жарсуат ауылдық округіндегі Қызыл Жар ауылының оңтүстіктегі соңғы нүктесіне дейінгі учаске Жарсуат ауылы, Өрлік ауылы, Қызыл Жар ауылын қоса N 480 08/ 05.0// Е 0510 32/ 43.3// координаттарымен, ұзындығы 18000 метр;
7. Көктоғай ауылдық округіндегі Көктоғай ауылының солтүстіктегі соңғы нүктесінене қарсы N 480 08/ 05.0// Е 0510 32/ 43.3// координаттарымен, Жарсуат ауылдық округіндегі Құрылыс ауылындағы сорғы бекетіне дейінгі учаске N 480 06/ 36.8// Е 0510 35/ 39.1// координаттарымен, ұзындығы 4200 метр.

4. Участок напротив села Ынтымак, Есболского сельского округа от водозабора республиканского государственного предприятия "КазВодХоз" с координатами N 480 23/ 24.8// Е 0510 38/ 12.6//, вверх по реке с координатами N 480 23/ 27.0// Е 0510 38/ 30.2//, длиной 500 метров;
5. Участок от крестьяского хозяйства "Айсултан" в селе Бодене, Боденевского сельского округа с координатами N 480 23/ 53.1// Е 0510 38/ 18.4// до водозабора частного предпринимателя "Кабдолов", включая населенный пункт Маринкино с координатами N 480 21/ 47.6// Е 0510 35/ 29.1// , длиной 6500 метров;
6. Участок от водозабора села Орлик Орликовского сельского округа с координатами N 480 17/ 19.9// Е 0510 35/ 42.9// до южной оконечности села Кызылжар, Жарсуатского сельского округа с координатами N 480 08/ 05.0// Е 0510 32/ 43.3// включая село Жарсуат, село Орлик, село Кызыл Жар длиной 18000 метров;
7. Участок от северной оконечности села Коктогай Коктогайского сельского округа с координатами N 480 08/ 05.0// Е 0510 32/ 43.3// до водозабора села Курылыс Жарсуатского сельского округа с координатами N 480 06/ 36.8// Е 0510 35/ 39.1//, длиной 4200 метров.