Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Индер ауданы Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 26 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қазанда № 4252 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 30 наурыздағы қорытындысы негізінде, Жарсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарсуат, Қызылжар, Ақтан, Кетебай, Бұхар ауылдарындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің м.а. Д. Қапашев
Жарсуат ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы "13" қыркүйектегі № 26 шешіміне қосымша
1. Жарсуат ауылындағы:
1) №1 көшеге – "Астана" атауы;
2) № 2 көшеге – "Қалу Қалбағаев" есімі;
3) № 3 көшеге – "Мағзом Жаналисов" есімі;
4) № 4 көшеге – "Құрманғазы" есімі;
5) № 5 көшеге – "Салих Ділмұхашев" есімі;
6) № 6 көшеге – "Шағала" атауы;
7) № 7 көшеге – "Махамбет" есімі;
8) № 8 көшеге – "Абай" есімі;
9) № 9 көшеге – "Мұрат Мөңкеұлы" есімі;
10) № 10 көшеге – "Мақпал Мусина" есімі;
11) № 11 көшеге – "Наурыз" атауы;
12) № 12 көшеге – "Тәуелсіздік"атауы;
13) № 13 көшеге – "Жәрдем Қазиев" есімі;
14) № 14 көшеге – "Борис Жанғалиев" есімі;
15) № 15 көшеге – "Меңдіғали Дәуіталиев" есімі;
16) № 16 көшеге – "Қуан Жәңгіров" есімі.
2. Қызылжар ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Қызылжар" атауы.
3. Ақтан ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Ақтан" атауы.
4. Кетебай ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Кетебай" атауы.
5. Бұхар ауылындағы:
№ 1 көшеге – "Бұхар" атауы.

О присвоении наименований улицам
Решение акима Жарсуатского сельского округа Индерского района Атырауской области от 13 сентября 2018 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 октября 2018 года № 4252
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 30 марта 2018 года, аким Жарсуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам села Жарсуат, Қызылжар, Ақтан, Кетебай, Бұхар согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима округа Д. Қапашев
Приложение к решению акима Жарсуатского сельского округа от "13" сентября 2018 года № 26
1. В селе Жарсуат:
1) улице № 1 – наименование "Астана";
2) улице № 2 – имя "Қалу Қалбағаев";
3) улице № 3 – имя "Мағзом Жаналисов";
4) улице № 4 – имя "Құрманғазы";
5) улице № 5 – имя "Салих Ділмұхашев";
6) улице № 6 – наименование "Шағала";
7) улице № 7 – имя "Махамбет";
8) улице № 8 – имя "Абай";
9) улице № 9 – имя "Мұрат Мөңкеұлы";
10) улице № 10 - имя "Мақпал Мусина";
11) улице № 11 – наименование "Наурыз";
12) улице № 12 – наименование "Тәуелсіздік";
13) улице № 13 – имя "Жәрдем Қазиев";
14) улице № 14 – имя "Борис Жанғалиев";
15) улице № 15 – имя "Меңдіғали Дәуіталиев";
16) улице № 16 – имя "Қуан Жәңгіров".
2. В селе Қызылжар:
улице № 1 – наименование "Қызылжар".
3. В селе Ақтан:
улице № 1 – наименование "Ақтан".
4. В селе Кетебай:
улице № 1 – наименование "Кетебай".
5. В селе Бұхар:
улице № 1 – наименование "Бұхар".