Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 161 "Мақат ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және Ережесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 137 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 тамызда № 4231 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Мақат ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 161 "Мақат ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3278 болып тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінде 2015 жылы 13 тамызда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Ж.М. Есенгалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Қарағаев

О признании утратившим силу постановления акимата Макатского района от 13 июля 2015 года № 161 "О создании и утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Макатского района"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 15 августа 2018 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 августа 2018 года № 4231
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Макатского района от 13 июля 2015 года № 161 "О создании и утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Макатского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3278, опубликованное в районной газете "Макат тынысы" от 13 августа 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Макатского района" Есенгалиеву Ж.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Карагаев Ж.