Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 226-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4302 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 135 630" сандары "4 104 003" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2018 года № 226-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 декабря 2018 года № 4302
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХX сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 135 630" заменить цифрами "4 104 003";

"2 103 232" сандары "2 095 298" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 238 386" сандары "4 206 759" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.

цифры "2 103 232" заменить цифрами "2 095 298".
в подпункте 2):
цифры "4 238 386" заменить цифрами "4 206 759".
2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).

27718
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
106965
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
3838
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
31602
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49485
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
403745
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
181354
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
8245
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8245
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8245
2
Әлеуметтік көмек
164369
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
164369
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
66829
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
310
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1063
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48144
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтақ орталығы
17689
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11554
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18780
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8740
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8740
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
130
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
8610
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
232333
1
Тұрғын үй шаруашылығы
17033
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10577
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және немесе сатып алу
6370
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

27718
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
106965
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3838
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
31602
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49485
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
403745
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
181354
1
Социальное обеспечение
8245
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8245
010
Государственная адресная социальная помощь
8245
2
Социальная помощь
164369
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
164369
004
Программа занятости
66829
007
Оказание жилищной помощи
310
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1063
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48144
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
17689
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11554
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18780
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8740
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8740
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
130
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
8610
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
232333
1
Жилищное хозяйство
17033
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10577
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6370
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства